Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Ismerkedős túrán voltatok már?

Ismerkedős túrán voltatok már?

Figyelt kérdés

Kinek milyen tapasztalatai, megérzései vannak az ismerkedős, szingli, csoportos túrákkal kapcsolatban? Érdemes elmenni egy ilyenre, hátha vannak korombeli csajok?

Rendszeresen járok túrázni, nagyon szeretem a természetet, az állatokat, és kíváncsi lennék, hányan vannak/voltak hasonlóan az én cipőmben.

Köszi a válaszokat.

24/F



júl. 19. 01:17
 1/10 anonim válasza:

A szingli túrázók csoportban páratlannak lenni egy életforma, amit látszólag mindenki nagyon félt elveszíteni, ezért is nem változtatbak rajta.

Világjáró, végtelenül szabad emberek.

Ez a tapasztalatom.

júl. 19. 06:17
 2/10 anonim válasza:

Én nem szingli, hanem sima túracsoportokba járok néha. Ott is megfordul mindenféle ember (özvegy, elvált, egyedülálló, stb.)

Nagyon könnyű ismerkedni, barátkozni a túrák során, de a folytatás már kettőn múlik.

júl. 19. 06:36
 3/10 anonim válasza:
ezek kaksik, általában béna pápaszemű hosszúzoknis SIMPEK vannak meg otromba nők. Néha vannak minőségibb egyedek de azok meg nem akarnak semmit. Vicc az egész. Akkor inkább haverral "túrázok" egyet.
júl. 19. 08:27
 4/10 anonim válasza:
Szia! Ha gondolod, írj nyugodtan, én is szeretek túrázni lányként. :) 24/L
júl. 19. 09:49
 5/10 anonim válasza:
Egyedül szoktam túrázni.
júl. 19. 10:44
 6/10 anonim válasza:

Kétszer voltam, de főleg 40 pluszos, idegesítő és minden férfira rámászó nők voltak.

Soha többet, inkább továbbra is egyedül túrázom.


F

júl. 19. 17:39
 7/10 anonim válasza:

Attól függ hol laksz. Ha Budapest környéke, akkor jó eséllyel fogsz találni valakit egy ilyen túrán.

Én járok, csak sajnos az ország egyik csücskében, és itt nincsenek olyan sokan akik részt vesznek a túrákon. De legalább már randizni sikerült többször is, mégha nem is lett happy end a későbbiekben.

Ezelőtt netes társkeresőkről, évek alatt jó ha 1 randi összejött.

júl. 24. 12:54
 8/10 anonim válasza:

7-es te mégis hol élsz? Voltál már ilyen túrán? Minden kiéhezett SIMP ezekre jár és rámegy az összes független/gyermektelen/csinos nőre, akik nem győzik vakargatni őket le magukról. Ha nem vagy alfahím, szuper dumával és top top külsővel akkor kb. bámulhatod a fákat végig.


A netes társkeresőt viszont jó hogy írtad: az egy vicc. Nekem is általában 1 ember szokott visszaírni hónapok alatt, és azzal is hiányzik mindig a "plusz". Ezért se jó neten ismerkedni mert raboljátok egymás idejét. Ebben a nőknek kivételesen igazuk van: kell az a plusz. Azt a pluszt pedig nem tudod belőni online, hiába stimmel minden papíron vagy épp nem stimmel semmi. Egy személyes "varázs" ( vagy a hülye szóval használt "kémia" ) mindent IS felülír.


38F incel

júl. 25. 07:48
 9/10 anonim válasza:
Többször elmentem korábban csoportos túrákra, de nem sikerült a beszélgetésekben részt vennem, mert nem vagyok benne jó, nem tudtam beilleszkedni, ezért sokadik alkalommal se lettek barátaim.
aug. 21. 21:53
 10/10 anonim válasza:

9-es ugyanezzel küzdök, elmentem ilyesmire, de vagy mindenki 1-2 haverral lóg, vagy akik egyedül vannak is kellemetlenül néznek rád ha dumálni kezdesz velük. Vagy full antiszociális emberek mennek vagy olyanok akik a kis társaságukkal vannak és le se tojják a többieket.


Semmi értelem így. Még jobban magányos lesz az ember.


38F incel

aug. 28. 05:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!