Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Ha valaki kiír egy ismerkedős...

Ha valaki kiír egy ismerkedős kérdést, azután az a személy egy-két üzenet után vajon miért szívódik fel?

Figyelt kérdés
Az elmúlt napokban is megfigyeltem ezt, hogy még a kérdés feltevésének napján jött válasz az illetőtől, de utána se szó se beszéd eltűnnek. Az ilyen emberek akkor miért írnak ki ilyen kérdést?

2023. aug. 30. 17:04
1 2
 1/11 anonim válasza:
Biztos nem keltetted fel az érdeklődését. Esetleg a többi ezer volt a befutó. Vagy kiábrándult, mert az ismerkedős kérdésekre általában nagyobb az aránya a nem normális válaszolóknak, mit annak, akivel érdemes beszélgetni.
2023. aug. 30. 17:16
 2/11 anonim válasza:
A legtöbbjük nem gondolja át, mit is szeretne. A válaszokban, a szövegezésben már érződik, hogy érdemes-e folytatni vagy sem. Az írogatás személytelen, így nem feltétlen jó érzés így irogatni.
2023. aug. 30. 17:18
 3/11 anonim válasza:
Sokan úgy vannak vele, hogy amíg nem ismernek élőben, joguk van szó nélkül eltűnni akármelyik pillanatba, mert egy ismeretlennek nem tartoznak magyarázattal.
2023. aug. 30. 17:19
 4/11 Gymnospermatophyta válasza:

Nem csak ismerkedésnél van ez és férfiaknál is előfordulhat.

Volt egy hozzászólás egy sráctól az élő ismerkedéssel kapcsolatban. Ráírtam, hogy hátha tud pár hasznos infót átadni vagy ilyesmi érted. Az ottani kérdező is ráírt és jól elbeszélgettek elvileg, ezért írtam én is. Válaszolt is, hogy majd holnap válaszol, mert dolgozik vagy nem tudom már:D Na hát azóta is ír.

Vannak ilyenek. Én se értem, hogy ez mire jó, de vannak...

2023. aug. 30. 17:59
 5/11 anonim válasza:

Mert elkezdtek beszélgetni és mondjuk nem vagy neki annyira szimpatikus, nincs közös témátok vagy untatod. Miért kellene ilyen esetben a végtelenségig beszélgetni? Vagy miért lenne jobb, ha megírja, hogy "Bocs, unalmas vagy, hagyjál!". Tudom, a sok erkölcscsősz most rávágja, hogy hát igen, így kellene. De gyakorlatban meg ha valaki tényleg ilyet írna nekik, akkor meg azon menne itt a sírás.

Kiír ide valaki egy ismerkedős kérdést, érkezik rá néhány privát, és valaki szimpatikus neki közülük, azokkal tovább beszél, néhányan meg nyilván nem. Vagy lehet, hogy arra a kérdésére éppen egy olyan sem érkezik, aki szimpatikus lenne neki. Miért kellene erőltetni a beszélgetést valakivel, ha már az elején egyértelmű, hogy nem vagytok egy hullámhosszon?

2023. aug. 30. 18:09
 6/11 anonim válasza:
Hát mert csak sima fotelhuszarok
2023. aug. 30. 18:44
 7/11 anonim válasza:
Talán nem lenne ennyi ilyen eset, ha normális ismerkedős kérdést írna ki a többség, azaz tartalmazná a nemét, korát, megyéjét, kit és miért keres, stb. és ezáltal ellehetne kerülni a felesleges köröket.
2023. aug. 30. 18:45
 8/11 anonim válasza:
Incelek kiadják magukat jófej nőnek, hogy röhöghessenek ők is.
2023. aug. 30. 19:25
 9/11 anonim válasza:

Én nőként ugyanezt tapasztalom férfiaktól... kiírják, hogy ismerkedni akarnak, de olyan is akad bőven, aki csak barátkozni akar elvileg. Aztán írunk párszor egymásnak, érdeklődő vagyok meg minden aztán kb. a 2. üzenet után már nem válaszol, holott semmi jelét nem mutatja, hogy ne lennék szimpatikus.

De a legdurvább az volt amikor 1 év után tűnt így el valaki egy szó nélkül. Vagyis előtte még megírta, hogy velem akar lenne, aztán eltűnt... Komolyan nem értem mi van az emberek agyával!

2023. aug. 30. 19:38
 10/11 anonim válasza:
Közösségi média: Nincs értéke az emberi kapcsolatoknak. Elvesztek a szociális készségek.
2023. aug. 30. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!