Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Szívesen beszélgetnék privátba...

Szívesen beszélgetnék privátban, olyannal aki ért a tudatos álmodáshoz, van itt ilyen személy?

Figyelt kérdés

2023. júl. 16. 11:17
1 2
 1/13 anonim válasza:
Én foglalkoztam vele, nem vagyok benne profi de sokat olvastam róla meg gyakoroltam.
2023. júl. 16. 14:30
 2/13 anonim válasza:
Nekem anno simàn ment
2023. júl. 16. 14:36
 3/13 anonim válasza:
Tudatos? Azt hogyan kell csinálni?
2023. júl. 16. 15:06
 4/13 anonim válasza:

Kedves 3-as,

Nem tudom mások hogyan 'csinálják', nekem megy egész kicsi gyerekkorom óta.

Igaz azt nem tudtam hogy így nevezik, mármint tudatos álmodásnak, én egyszerűen 'álom az álmomban' hívom.

Mikor álmodom és az esetleg kellemetlen, akkor változtatok rajta. Vagy előidézek nagyon kellemes álmokat. Nem tudom a technikáját, mert csak ott vagyok és mintha kívülről figyelném az eseményeket és számomra tetsző módon alakítom. Kissé furcsa, tudom de nagyszerű dolog.

2023. júl. 16. 15:20
 5/13 anonim válasza:
Na ezt nekem is jó lenne elsajátítani. Rengetegszer jól jönne. Sokszor álmodok rosszat. Van hogy lezsibbadok tőle.
2023. júl. 16. 15:27
 6/13 anonim válasza:
Akinek ment a dolog az írhat nekem is. Kíváncsi vagyok erre
2023. júl. 16. 16:49
 7/13 A kérdező kommentje:
Nekem az lenne a problémám, hogy mikor észreveszem, hogy álmodok, akkor egy minimálisat tudok még rajta változtatni, de aztán véget ér az álom, vagy megint teljesen más történik, mint amit akarnék. Tapasztalt már valaki ilyet?
2023. júl. 16. 17:05
 8/13 anonim válasza:

Ez természetes dolog, hogy ha rájössz hogy álomban vagy akkor utána pillanatok múlva felébredsz. Gyakorolni kell, ha ezt már meg tudod csinálni gyakran akkor csinálgasd és idővel "stabilabbá" válik az álom.

Jó úton haladsz, már csak sok gyakorlás kell.

2023. júl. 16. 17:26
 9/13 anonim válasza:
Hát én nem tudok változtatni az álmaimon semmit sem.
2023. júl. 16. 17:43
 10/13 kretens válasza:
Nekem elég jól ment egy darabig.De történt egy érdekes eset és inkább nem álmodok tudatosan azóta.Az egyik álmomban egy álomalaktól megkérdeztem hogy te hogy kerültél ide.Egy átlagos normál arcú normál felépitésü férfi volt.Azt válaszolta hogy ő mindig is itt volt.Visszakérdeztem hogy hol az az itt.Nem válaszolt de az arckifejezése kezdett fenyegető lenni a szemei ugyan nem voltak ilyesztőek de szinte vibrált belőle a gyűlölet.Nem vagyok ijedős pláne nem tudatos álomban ahol én irányitok mindent ezért úgy gondoltam kap tőlem egy maflást amitől repül három métert mivel ilyen rondán néz rám.Semmi nem történt vele meg sem rezdült.Szabadjára engettem a fantáziámat volt minden ami a csövön kifér de ezt az álomalakot nem tudtam lerázni.Nem féltem de tudtam hogy valami nem stimmel.Ez valami más ami felett nincs uralmam a gondolataimmal.Ezután az élmény után nem álmodok tudatosan nem koncentrálok elalváskor.
2023. júl. 30. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!