Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Szívesen beszélgetnék privátba...

Szívesen beszélgetnék privátban, olyannal aki ért a tudatos álmodáshoz, van itt ilyen személy?

Figyelt kérdés

2023. júl. 16. 11:17
1 2
 11/13 anonim válasza:

engem is érdekelne a téma,

de én zéróról indulok tényleg nulla tudással...

aki gondolja irjon, vagy kérdező te is..

hát gondolom ilyen vak vezet világtalan szindróma, de hát ...:-)

tudnátok valamilyen használható alapokat adni ami segit,

bármi yt videók amik vezetnek végig, vagy hipnotizálás stb..

mélymeditációs anyagok?

2023. júl. 31. 17:09
 12/13 kretens válasza:
11.. Ez a képesség sok embernek meg van csak nem foglalkozik vele.Sok emberrel beszélgettem erről és többen is mondták hogy álmodás közben rájöttek hogy ez nem a valóság és ők most alszanak de nem merültek bele és nem tettek tudatos cselekedetet álomban.A rendszeres pihenés és megfelelő mennyiségü rendszeres alvás során bárkinek bejöhet.Nem kell hozzá semmilyen hókuszpókusz.A rendszeres normál idejű és streszmentes alvás (elalvás előtt nem agyalunk a mindennapi gondokon) a kulcs.Ha mentálisan rendben vagyunk és nem nyomasszuk magunkat pihenés előtt a gondokkal akkor álmodás közben is tiszta az elménk és könnyen rájöhetünk hogy álomban vagyunk mert sok dolog eltér a valós dolgoktól.
2023. júl. 31. 19:33
 13/13 anonim válasza:

11. pont itt a kulcs


hogy ha nem foglalkozom vele akkor nem fejlődik..


pl többször volt olyan álmom, hogy tudtam, hogy én vagyok, de soha nem láttam magam, nemhogy még a kezemet számolnám meg, hogy hány ujjam van, és stb..

azt probálod mondani, hogy mindenki lát aurát alapból, de aki nem fejleszti nem látja..kb ilyesmit irtál..


tehát alapból mindenkiben benne van a tudás, csak nem mindenki akar tudni..

rendszeres pihenés és megfelelő mennyiségű stresszmentes alvás tehát akkor itt kell fejleszteni nem?

én pl szakaszokban alszom..

nézd, könnyű annak akinek már ezek a kisújjában vannak, de senki nem gondol vissza arra a pontra, mikor ők is kezdték, vagy valamit szerettek volna elérni, de az nem jött csettintésre..

ebbe az állapotba kell helyezni magad mikor a másiknak azt mondod, hogy figyelj, ez mindenkinek a kisújjában van..csak akár az auralátás..nem?

2023. júl. 31. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!