Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy szép csinos nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy szép csinos nőnek tudod hogy bejössz és szingli vagy akkor mi az oka ha elutasítod?

Figyelt kérdés
Idősebb szingli férfiaktól kérdezem hogy miért utasítanátok el egy feltűnően csinos nőt akinek tudnátok hogy nagyon bejöttök?( a nő természete félénk , aranyos, )
szept. 4. 16:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
73%

Ez sok dologtól függ, nem elég, hogy valaki külsőre szép...

Én pl lefutottam a lyukas köröket, ha valakiben nagyon nem látom a potenciált, nem látom, hogy ő kell nekem, akkor nem csinálok belőle "ugródeszkát", hogy "jó lesz amíg nincs jobb".

szept. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
67%
Mit takar a fiatal nő 20 évest? At idősebb férfi az meg lehet 27-30-40-50..
szept. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Egynél több redflag. Az már éppen elég, hogy ne lépjek.
szept. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Senior Séf ***** válasza:
100%
1-es lelőtte, amit válaszolni szándékoztam.
szept. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat tényleg hasznosak még írjatok ha eszetekbe jut valami!
szept. 4. 18:48
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ő feltűnően csinosnak, szépnek hiszi magát de mondjuk nekem meg nem tetszik a feltöltött szája...
szept. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hazudik, mégsem tetszel neki.
szept. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem bízok benne!!
szept. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Az attól függ egyébként, hogy én milyen ember vagyok.


Akár lehetek olyan is aki kihasználja mert vonzó és szexre tökéletes és amíg nincs jobb addig hibátlan...de ha megunom vagy jön más akkor elhagyom, de utána sírás lesz...amit ugyanakkor lesz**arok ---> lehetek ilyen szemét is.


Vagy egy kedves értelmes ember vagyok aki nem akarja kihasználni. - Ebben az esetben a természete az ami elviselhetetlen számomra, lehet, hogy aranyos de lehet vele még sok más probléma. Amit akkor tudnék megmondani ha ismerném.

szept. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nyilván mert ő nem tekint ràd potenciális partnerként.Emiatt nem szeretne visszaélni a helyzettel vagy egyszerűen csak nem vagy az esete.Ha akarna tőled bàrmit, jelezné.
szept. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!