Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak ha ti sokat költetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ha ti sokat költetek egy nőre és drága helyekre viszitek akkor hosszabb távon terveztek az adott nővel?

Figyelt kérdés

szept. 4. 10:56
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

19


Na, látod? Másnak nem kell 40-es ronda férfiakkal összeállni a pénz miatt, mert velük összeállnak a fiatal jóképű férfiak is 😉


Ezt nem akarod negyedjére sem megérteni, hogy attól mert te nem kellesz a pénzes, jóképű férfiaknak, attól még más kell nekik.


De mindegy egyes kommenteddel csak bizonyítást nyer, hogy nem véletlenül csak a ronda 40-es férfiaknak kellesz. Tehát ebben semmi csoda nincs.


A jóképű pénzes férfiak nem hülyék, tudják ki az akit választani kell, meg ki az akit csak lyuknak kell használni. Te az utóbbi kalapba tartozol és ez teljesen érthető is.

szept. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

21. Hagyd, ő tényleg nem nő és főleg nem 49kg és sportos. Az kórosan sovány kategória, nincs rajta izom sem. 50-55kg a sportos. Szóval erről sincs fogalma, sem a női működésről, fix nem nő.


Én viszont nőként írtam, szerintem jó dolog ha a nők is kapnak dolgokat a kapcsolatban. Egy kis vacsi, virág, ez tökre jó. Bár én a kézzel készített ajándék híve is vagyok. Szerintem minden szuper, amit adunk. A lényeg hogy szívből tegyük. :)

szept. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

22


Tisztában vagyok vele, viszont szívesen beleállok az ilyen hazug emberekbe, mert egy idő után nem tudnak érveket támasztani a saját hülyeségeikre.

szept. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
0%
Pont hogy olcso helyekre viszem mert azt a szintet tudom biztositani tobbnyire.. ha draga helyekre viszem akkor le akarom nyugozni hogy kihasznalhassam. Szimpla logika ember!
szept. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
24. Hülye vagy.. kb 18 ha lehetsz!
szept. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
48%
25.Dupla!
szept. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek igen, ha jól keresnék, mindent megtennék hogy boldoggá tegyem :D
szept. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

6 vagyok.

11-es válaszai hibátlanok.

Aki azt hiszi jóképű férfiak nem költenek nőkre, az szimplán azért hiszi, mert ilyet nem talált.😅

És az én tapasztalatom viszont az, hogy a pénzelős férfiak pont letojják milyen ilyen olyan diploma, sőt.. egyszerűbb, de nyilván nagyon csinos nőt akarnak akivel jól érzik magukat és tudják finanszírozni is.

szept. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!