Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak ha ti sokat költetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ha ti sokat költetek egy nőre és drága helyekre viszitek akkor hosszabb távon terveztek az adott nővel?

Figyelt kérdés

szept. 4. 10:56
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
77%

10


Tehát te összeálltál pocakos 40 éves ronda férfiakkal akik pénzeltek és eltartottak, és azért mert csak ezek a férfiak voltak hajlandóak rád költeni, az a konklúzió hogy a jóképű férfiak nem költenek a nőkre. Értem.


Ebből az a konklúzió, hogy rád nem költöttek, csak a 40-es pocakos férfiak.


Mielőtt írnád, hogy “jajj engem nem tartottak el pocakos ronda 40-es férfiak”, te magad írtad hogy tapasztalatból írsz.


Nem gond ez, csak attól mert mások rád nem költöttek, az nem jelenti azt, hogy más nőre sem.

szept. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
11. Ő a 40 es pocakos csak nonek adja ki magat..
szept. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
0%

#11

Mert gondolom annyi izmos, jóképű pasit ismersz, aki pénzeli a barátnőjét. Ha van neki egyáltalán egy fix, és nem hetente cserélgeti őket. Álomvilágban élsz.

szept. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
76%

13


Látod? Ezt írtam.


A saját tapasztalataidat vetíted ki a férfi-nő társadalomra és egyértelműen hazugságokat állítasz.


Attól, mert téged csak és kizárólag 40-es ronda férfiak pénzeltek, az nem jelenti azt, hogy nincsenek nők, akik jóképű, jó egzisztenciával rendelkező férfival vannak együtt akár több éves kapcsolatban. Nekem például több ilyen ismerősöm is van.


Ha egy nőnek 5 kapcsolata volt, amiből 4 férfi verte a nőt, majd azt állítja, hogy a férfiak többsége vagy éppen a 90%-a veri a nőket, az szintén egy hazugság, amit a saját tapasztalataiból állít fel. Ő így járt. Ez van. Ettől még nem igaz az az állítás, hogy en bloc a férfiak verik a nőket.


Álomvilágban te élsz, aki azt gondolod, hogy mivel te csak ilyen férfiaknak kellesz és csak ők hajlandóak rád költeni, ez azt jelenti hogy minden nő ugyanebben a cipőben jár. Valószínű ők többet érnek a férfiaknak, mint te. Nyilván ha lenne minimális önreflexiód, akkor magadtól is rájönnél.

szept. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
17%

“jóképű, jó egzisztenciával rendelkező férfival vannak együtt akár több éves kapcsolatban”


Az, hogy valaki jó egzisztenciával rendelkezik, nem jelenti azt, hogy nem felezget egy kapcsolatban, vagy hogy ne a nő tenne bele többet anyagilag.

szept. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
38%

15


Nézd, megint csak azt tudom mondani, hogy attól mert te ilyen lakótelepi prolikkal voltál együtt, még vannak nők akik sikeresek a párválasztás terén és nem szükséges összeállniuk pocakos 40-es ronda férfiakkal, mert a jóképű is költ rájuk 😀


Ha neked ezek jutottak (márpedig a leírás alapján igen, és tulajdonképpen nem is csodálkozom), akkor ismét csak az önreflexiót tudom ajánlani.

szept. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
0%

#16

Lakótelepi prolik? Életem, 49 kg vagyok, sportos, diplomás, a 40-es sugar daddyktől kezdve az izmos fiatal srácokig akárkiből válogathatok. Hidd el nekem, azok az izmos srácok nem szoktak bőkezűen nőket pénzelni, megközelítőleg sem olyan mértékben, mint a pocakos daddyk. Se engem, se a többit. Ismerek eleget, hogy tudjak belőle statisztikai tényeket levonni😀Mondom, aki nagyon bőkezű, az a rossz külsejét akarja kompenzálni vele. A jó pasiknak nincs mit kompenzálni.

szept. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
66%

17


Ezek szerint mégsem válogathatsz, ha 40-es ronda férfiakkal kellett összeállnod 😀

szept. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
0%

#18

Dehogy “kellett”. Nyilván a pénz miatt tettem és meg is érte rohadtul :D

szept. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Vagy úgy ki van tömve dellával, hogy neki ez alap randi. Ki tudja? 🤷
szept. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!