Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt csak én tartom nem normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt csak én tartom nem normálisnak?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm beleszeretett egy lányba úgy hogy nem is látta az arcát és nem is hallota a hangját csak kedvesek voltak egymással. Szerintetek ez normális? Mert én szerintem nem. Kiváncsi vagytok a véleményetekre!

szept. 2. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem menj aludni

Senki se kíváncsi az ilyen kitalált kérdésekre

szept. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Látod, senkit nem érdekel...
szept. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem normális és akkor mi van? Az ismerősöd dolga (erős szeretetéhsége van, az igazi bogáncs típus aki már akkor házasságot vízionál ha a boltban a pénztáros elengedi felé a minden vevőnél is alkalmazott bájmosolyt).
szept. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Nem normális ha azt mondja beleszeretett. Viszont érezhet olyat amit össze lehet keverni a szerelemmel.
szept. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális.
szept. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
messengeren ismerkedtek meg és a csajnak egy fekete profil van kint
szept. 4. 13:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Később sem beszéltek sehogy meg nem is látta?
szept. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!