Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Jégcsapretek, egyszerűen...

Jégcsapretek, egyszerűen olyan szinten szeretem amit már én magam nem tartom normálisnak. Mintha valami drog lenne bármikor, bárhogyan meg tudom enni. Van rajtam kívül is aki ennyire rá van kattanva?

Figyelt kérdés

Mi lehet az oka?


Ez hosszú évek óta így van. Arra gondolok hogy talán valami tápanyaghiány lenne logikusan de viszont a covid miatt rendesen fogyasztok vitaminokat, ásványi anyagokat.


Ötlet?



#jégcsapretek, retek
2022. ápr. 5. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a paradicsommal voltam így egy időbe. Mindenhez is azt ettem. Elmúlt. Neked is elmúlik majd.
2022. ápr. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A retek - mindegyik fajta - kifejezetten elösegíti az epemüködést és az esetleges kisebb köveket feloldja. Lehet, hogy valamiért érzékeny az epéd, azért kívánod. Ártani nem fog, egyed nyugodtan
2022. ápr. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egészségedre, egyél nyugodtan.
2022. ápr. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!