Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Milyen valójában a koffein?

Milyen valójában a koffein?

Figyelt kérdés

Mit okoz hirtelen óriási dózizban? Most tapasztalatokra vagyok kíváncsi.

Valóban hatékony a fáradtság ellen? Hogyha eszméletlen sok kávét megiszok akkor tényleg nem fogok tudni aludni, mert annyira felpörgök? De akkor már tudatmódosító hatásúnak is kéne lennie, nem? Online rengeteg egymásnak ellent mondó információ található.

Ti mit gondoltok?



2021. aug. 17. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagy dózisban koffeinmérgezést kapsz tőle, remegni fog a kezed, nem bírsz majd a lábadon állni, minden bajod lesz.
2021. aug. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer túl toltam a koffeint, minden bajom volt. Remegtem, fájt a fejem, szédültem, hányingerem volt meg iszonyat szarul voltam, hideg vizes zuhany hozott helyre
2021. aug. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
nekem fejfájást,lüktetést,sok savat csinált a kávé+ugyanojan fáradt voltam töle. igaz méreg erősre föztem hogy felébredjek de ellenkezőjét értem el. pedig nem tul nagy adagrol beszélek
2021. aug. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!