Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szingliség nőknél választott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szingliség nőknél választott életforma, férfiaknál kényszer?

Figyelt kérdés
Valahogy ez jön át, itt az oldalon is, ha megnézzük a társkeresési problémákról kiírt kérdéseket, szerintem túlnyomó többségben férfiak írják ki, legtöbbször azt, hogy láthatatlanok a nők számára. A médiában is a szingli nők sokszor pozitívan ítélik meg az életük és válás után is általában a férfiak azok, akik nehezebben állnak talpra, többen züllnek el közülük, valahogy jobban rászorulóknak a nőkre, mint fordítva. Persze lehet kivétel is, de távolról ránézve ilyen kép a rajzolódik ki, a férfiak vergődnek, hogy egy nő figyelmét megszerezzék, a nők meg addig válogatnak, amíg kedvük tartja, nekik jó egyedül is.

szept. 2. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Nem
szept. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Nem
szept. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem a szingliség a nők többségénél nem választott életforma, így alakul, nem találnak megfelelő (!) társat, kompromisszumot pedig nehezebben kötnek,inkább el vannak egyedül. A férfiakat jobban tönkre teszi a szingliség, bár sokan el tudják látni magukat, de lelkileg jobban megviseli őket, hogy nincs rájuk szükség. Ezért sok szerintem köztük a függő, vagy megkeseredett, zárkózott ember.
szept. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Van olyan nő, akinél nem választott életforma, mert van vmi olyan difijük, ami miatt nem opciók egy férfinek sem. Van, akinek teljesen az. Van, akinek technikailag az, gyakorlatilag meg "oké, lett volna esélyem kapcsolatra, de milyenre". (és a "milyenre" alatt nem arra gondolok, hogy "brühühü, nem akar engem egy izmos magas milliomos", hanem hogy sok a hazug, az asszonyka mellett mellékest kereső, a semmilyen téren hozzá nem passzoló...)
szept. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
Nem
szept. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Mind2 félnél minden opció közbeszólhat, tehát mind2 félnél ugyanazon problémák lehetnek.
szept. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Senior Séf ***** válasza:
100%

Nagyon sok nő mondja azt, hogy ő nagyon jól elvan egyedül. Nos, az ember mindig remekül tudott erényt kovácsolni a tehetetlenségből. Annyira, hogy még ő maga is el hiszi a végén. De hadd mondjam meg, hogy súlyos árat fognak fizetni az egyedüllétért. Tetszik, vagy sem, az ember társas lény. Emberi mivoltunk hajnalán aki egyedül maradt,rövid úton elpusztult. Atavisztikus ösztönök hajtanak tehát a társak felé , és folyamatos stresszfaktor, ha egyedül vagyunk. A folyamatos stressz pedig nagyon csúnya egészségromboló dolgokra képes.

Szóval csak óvatosan a szingliséggel.

szept. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
45%

Senior Séf!

Szoktam figyelni, amiket írsz és többnyire egyet is értek Veled. De tudod Te is, hogy egy vagy több rossz kapcsolat sokkal nagyobb stresszfaktor, mint az egyedüllét. Nem véletlenül marad sok nő egyedül inkább, mint a régi minták szerint egy csomó szarságot benyelve.

szept. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!