Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye ez nem normális?

Figyelt kérdés

Elkezdtem ismerkedni egy fiúval, lassan egy hónapja tart a dolog.

Többször találkoztunk már, nyitott voltam felé és már alakulóba voltunk ezalatt, most meg kiderült ő már úgy vette hogy együtt vagyunk.

Azt hittem hogy jó lesz, normális, viszont ez nagyon problémás már most az elején is. Nagyon féltékeny, egyfolytában féltékenykedik és mindenért képes belém kötni és kiakadni azon is ha szóba állok egy fiúval, holott az még semmit nem jelent. Rendesen terrorban érzem magam hogy rá sem nézhetek senkire, nem mehetek sehova sem mert biztos cirkuszolni fog érte, azt is kinézem belőle hogy megverne.

Most össevesztünk mert most is kiakadt valamin és nem hitte el amit mondok neki, nem bízik az őszinteségemben.

Betegesen féltékeny. Azt mondja azért csinálja ezt mert érdeklem fontos lettem neki és szeret ezért féltékenykedik. De tudom hogy ez nem egészséges és elmondtam erről mit gondolok, hogy hagyjuk az egészet.

Még azóta is írogat de én nem akarok már tőle semmit. Én egy normális harmonikus kapcsolatot szeretnék ahol nem tartjuk egymást kontrollban hanem megvan a bizalom.

Ti mit tennétek, hagynátok igaz?



szept. 2. 05:35
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Naná. Ne is válaszolj neki. Teljes mértékben hagy figyelmen kívül
szept. 2. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Fuh jobb ha gyorsan megszabadulsz tőle, lezársz minden elérhetőséget. Ne hagyd hogy zsaroljon, kérj segítséget ha szükséges.
szept. 2. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

igen, beteges.


Betegesen ragaszkodik. Kisajátít, és te csak az övé lehetsz.


Sokszor azok ilyenek akik egyébként a magánéletükben szőrnyen magányosak, és unalmas az életük.

szept. 2. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%

Tiltas, torles.

Mivel irtad, hogy eroszakos is, azert nem art, ha baratnoid, csaladod tud rola.

szept. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 gabor49 ***** válasza:
gyorsan koptasd csak rosszabb lessz
szept. 3. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!