Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem ezt az ügyet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem ezt az ügyet?

Figyelt kérdés

Felírtam ide hogy a barátom segít az egyik haverjának barátnőt keresni, ezért felregizett társkeresőoldalra.Azt a tanácsot adtátok hogy én s regisztráljak fel,Megtettem.Töltöttem fel magamról egy képet napszemüvegbe vagyok nem látszik olyan jól az arcom.

Na és tegnap megnéztem a leveleimet és a "sogorom" írt hogy nagyon tetszek neki ismerkedjünk meg kiírta a nevét is.És elég ritka szép neve van.(Vezeték+keresztnév)Visszaírtam neki hogy bocsi de én már az öcséd barátnője vagyok, írta hogy hú ez nagyon gáááz ne mondjam el barátomnak mert nagyon ciki, de közben együtt voltunk mikor visszaírtam.

Most félek hogy hogyan kezeljem a dolgot ha holnap után találkozunk a "sógorommal"


2010. nov. 2. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:
sztem semmi ciki nincs abban h rádirt mert nem látta h te vagy vagy passz csak nevessetek egyet az egészen... de azt viszont nem értem h miértt regiztél társkereső oldalra...
2010. nov. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
itt kaptam a tanácsot, féltékeny voltam hogy a pasim felregisztrált a haverjának.Én is felregisztráltam ma meg le,mert a barátomat nem érdekelte.:D
2010. nov. 2. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!