Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor rugtál be először?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor rugtál be először?

Figyelt kérdés
Hol?Mitől?Hány évesen?Mi történt? :)
2010. nov. 2. 19:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

kocsmákban

pálinka,sör,whisky,bor

16

qrva szarul lettem,de nem hánytam

2010. nov. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Huu...Kimondottan részeg még nem voltam és nem is tervezem,hogy az legyek!


Bár már 2x voltam becsicsentve.

Először azt hiszem tavaly szilveszterkor (2008-2009 szilvesztere).Akkor ittam curacao-t és pezsgőt.Kicsit sok lett,a folyosón már szédültem.Másnap unokabátyáméknál (1-jén) nem kimondottan pálinkát ittam,de íze olyan volt,csak kevesebb % volt az alkoholtartalma.Meg pezsgőztünk,úgyhogy még 3-án is éreztem,hogy valami nem gömbölyű.


A második most nyáron volt.A szüleim voltunk egy hosszú hétvégén a Mátrában.Anyummal ketten ittunk meg 2 üveg pezsgőt,nagyrészét én.Akkor este nagyon szédültem és összevissza mentem fel a lépcsőn.Másnap 10-ig aludtam és nagyon fájt a fejem ... de emlékszek mindenre:)

15/L

2010. nov. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Mikor koleszos lettem. 14évsen.

Kb.első héten.

-bortól

Gondoltam iszok egy picit, mivel még soha nem volt dolgom alkohollal így nem tudtam a mértéket. rengeteget ittam.

kihánytam, másnap nagyon szarul voltam. Azóta tanultam belőle, de a bor nem tartozik a kedvenceim közé. Most is csak ritkán iszok.

21/L

2010. nov. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
13 évesen a barátnőmmel kicsit elvoltunk és ugy berugtunk a nyáron mint az állat.;)
2010. nov. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Még sosem, de nem is állt szándékomban.. nem azért iszok, mert arra törekszem, hogy részeg legyek, hanem mert jólesik néha egy-egy pohár akármi. Sőt, büszke vagyok rá, hogy még nem voltam részeg.. :) 18L
2010. nov. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

13 évesen, de nem történt semmi.

Viszont tavaly télen egy sitáborba, felmásztam egy fára, hogy fogozzak benne és lehánytam és aztán leestem a fárról. Már nem tudom, hogy mit ittam.

2010. nov. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!