Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem a barátnőmet nagyon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a barátnőmet nagyon, de mégis olyan erős vágyérzetem van egy másik lány miatt, sajnos volt közöm hozzá régebben, nem tudom elfelejteni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Minden kapcsolatban vannak viták meg stb., és persze nálunk is vannak, méghozzá olyan viták amik tényleg és tényleg miatta vitatkozunk a buta természete miatt, de ennek ellenére is nagyon szeretem… sajnos nagyon szeretem, de akkor miért van ilyen buta vágyérzetem a másik nő iránt?….

Én mindig elszoktam ítélni azokat akik félrelépnek, mert szerintem undorító…..

De félek, hogy én is ezt fogom tenni……. Nem tudom mit tegyek, nem akarom megbántani mert szeretem… de a vágyaim meg olyan erősek, jajj nem tudom ezt így szavakban leírni…..

Biztos vagyok benne, hogy más is élt már át ilyen helyzeteket és kiváncsi lennék, hogy oldották meg?



aug. 28. 18:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Ugyanebben vagyok. Csak az én történetemben én vagyok a másik lány. :(
aug. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
79%

Gondolom te egy szent vagy a kapcsolatban és mindent megteszel azért, hogy boldogan éljetek. Ennek így nincs értelme, soha nem is volt.

Szakíts. Majd rájössz, hogy az a másik lány is ugyan olyan ember, vannak idegesítő dolgai, mint minden embernek.

aug. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
78%

12. Kívánom a kérdezőnek hogy az új vagy használt gyümölccsel is tapasztalatokat szerezzen és krvára pofára essen.


De utálom a gerinctelen szarcsimbókokat..

aug. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
88%

#13 Retteg, hogy két szék közé esik majd. Ennyi. Amikor engem elhagytak a szeretőért, akkor csak annyit kívántam, hogy legyenek boldogok. Persze legbelül több, mint egy évig üres voltam.

Persze 3 hónap se telt el, már egymást csalták.


Kérdező, ha más után vágyódsz legalább legyen benned annyi, hogy elmondod a párodnak és szakítasz, majd utána kezdesz más nővel.

A párodnak csak a hibáit látod ki tudja mióta. Ez így szerinted rendben van? Tudatosan építed le magad mellől, hogy ne neked kelljen szakítani. Hogy aztán majd az arcába mondhasd, hogy mindez az ő hibája. Egyszer végre add meg neki a tiszteletet és állj elé őszintén, mindenféle hibáztatás nélkül.

aug. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
szakíts
aug. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!