Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem a barátnőmet nagyon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a barátnőmet nagyon, de mégis olyan erős vágyérzetem van egy másik lány miatt, sajnos volt közöm hozzá régebben, nem tudom elfelejteni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Minden kapcsolatban vannak viták meg stb., és persze nálunk is vannak, méghozzá olyan viták amik tényleg és tényleg miatta vitatkozunk a buta természete miatt, de ennek ellenére is nagyon szeretem… sajnos nagyon szeretem, de akkor miért van ilyen buta vágyérzetem a másik nő iránt?….

Én mindig elszoktam ítélni azokat akik félrelépnek, mert szerintem undorító…..

De félek, hogy én is ezt fogom tenni……. Nem tudom mit tegyek, nem akarom megbántani mert szeretem… de a vágyaim meg olyan erősek, jajj nem tudom ezt így szavakban leírni…..

Biztos vagyok benne, hogy más is élt már át ilyen helyzeteket és kiváncsi lennék, hogy oldották meg?



aug. 28. 18:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
"De félek, hogy én is ezt fogom tenni……." - ilyen nincs. Hazug ember van és magyarázkodás, felelősséghárítás. Szakítasz a mostanival és kiéled a vágyaidat. De nem csinálsz átjáróházat a barátnőd életéből megjátszott megbánással.
aug. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Szakíts aztán ha vevő rád a lány akkor szexelj vele. Mégis mi mást kéne tenned?
aug. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Rohadt gané vagy, hogy lemondod a párod butának meg még meg is akarod csalni, de hozzáteszed többször, hogy szereted. Miért hazudsz? Nem szereted egyáltalán. Tessék szakítani. Ne légy kapcsolatfüggő és szemétláda tovább!
aug. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Mekkora mázlisták a leszbikus nők, hogy nem kell ezzel a sok gagyi, nyomi csávóval szenvedniük...
aug. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
24%

Mióta vagytok együtt? Hány éves vagy?

Ezek fontos tényezők.

aug. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
6 év és 32 éves.
aug. 28. 19:18
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts!
aug. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Csak mielőtt én lennék a legrosszabb… igen szeretem, annak ellenére is, hogy már kb. 2 éve mondom, hogy spóroljon, gyűjtsön, káros szenvedélyektől vegyen egy picit vissza, gondoljon a jövőnkre..

De semmi, mintha meg se hallotta volna..

Természete meg sokszor huu, elviselhetetlen… különben én sem értem ilyenkor, hogy miért vagyok vele…

De ezt már mondtam is neki, hogy nem baj, majd ez is elmúlik, ahogy minden más is aztán majd akkor megy ahova akar..

De nem igazán ijed meg ilyenektől, de amikor eljön az a pillanat, dühbe borulok, ott akarom hagyni.. akkor már teper utánam… és mint a betegek, rám akaszkodik és nem akar elengedni…..

Szóval igen szeretem, annak ellenére is hogy naponta 1x biztos felmegy bennem a pumpa miatta…..

Más már rég szakított volna, én meg nem vagyok a szakítós fajta, minden problémát szeretek megoldani, bár ez úgy tűnik soha nem lesz jobb, max akkor amikor már érzéseim iránta teljesen elmúlnak……

Mert akkor már hidegfejjel miért is ne hagyhatnám ott?



De most jelenleg, gyáva vagyok, szomorú vagyok, boldog-boldogtalan…. vágy is hol előjön, hol elmúlik, hol erősebb, hol gyengébb….

Nem tudom mitévő legyek…..

aug. 28. 19:52
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
Szakíts! Még hányszor írjuk le?
aug. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%
Szakíts.
aug. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!