Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szerethetne viszont ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerethetne viszont ha azt hiszi, fiú vagyok?!

Figyelt kérdés

Megpróbálom érthetően leírni.

A gimiben mindenki azt hiszi,fiú vagyok. A hajam nagyon rövid,nincsenek lányos ruháim, a fiúkkal lógok, a focicsapat legjobb csatára vagyok. Még a mellemet is lekötözöm,bár azt otthoni nyomásra teszem. A vezetéknevem "Balázs" és mindenki így hív, még a tanárok is,bár az arcom elég lányos és szerintem szép vagyok. Van egy srác a baráti körömben,aki szinte semmit nem tud rólam,végzős. De nagyon beleestem,kedves velem,előzékeny,csak azt hiszi,fiú vagyok,és a "Balázs" a rendes nevem...Sosem voltam lányos,nem is tudom hogy közeledhetnék felé?


2010. nov. 2. 18:57
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
NEm,csak ez anyám mániája...
2010. nov. 2. 19:16
 22/29 anonim ***** válasza:
94%
Az anyád mániája? Mi az oka arra, hogy erre késztet? Már ne is haragudj, nem akarok én ítélkezni róla, de ez enyhén szólva is abnormális. Erre nem kényszeríthet. Mondd meg neki, hogy nem és kész. Állj a sarkadra, mert magadat teszed vele tönkre. Jézusom, befejezni ezt a hülyeséget!
2010. nov. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
ja ne kövesd az anyád példáját a te életed vagy nem?
2010. nov. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
:S írj privibe
2010. nov. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Már felnőtt vagy! Biztosan fiút akartak volna a szüleid, és most a lányukból nevelnek fiút. Azonnal legyél az, akinek érzed magad! Nem kényszeríthet semmire sem az anyád! Minél előbb szabadulj meg tőle.
2010. nov. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Valóban fiút akartak,míg ki nem találtam 13 évesen ezt,azóta nem basz*gatnak...
2010. nov. 2. 19:23
 27/29 anonim ***** válasza:
Most hány éves vagy?
2010. nov. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
83%
Attól, hogy fiút akartak, még nem nevelhetnek belőled azt. Te lánynak születtél, hát éljél is lányként, ha te úgy szeretnéd. A te életed. Örökké ezt nem csinálhatod. Minél tovább játszod a fiú szerepet, annál inkább elnyomod a saját személyiségedet, ami elég komoly lelki problémákhoz vezethet. Állj eléjük, és mondd meg, nekik kerek perec, hogy te lány vagy, és lányként is fogsz viselkedni, és barátot akarsz majd, nem barátnőt, és nem akarod tovább ezt tenni a melleiddel, csak a nyugalom érdekében. El fognak rajta gondolkodni, de ha nem javul a helyzet, akkor keress segítséget más rokonoktól.
2010. nov. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Kicsit légy nőiesebb.Egyből felfognak rád figyelni.A melleid le ne merd kötözni-az a nő büszkesége(szard le anyád ez esetben).Te nő vagy viselkedj is úgy-még ha pasis csaj is vagy-ha tudok segíteni írj privit.

Wivis

2010. nov. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!