Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szerethetne viszont ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerethetne viszont ha azt hiszi, fiú vagyok?!

Figyelt kérdés

Megpróbálom érthetően leírni.

A gimiben mindenki azt hiszi,fiú vagyok. A hajam nagyon rövid,nincsenek lányos ruháim, a fiúkkal lógok, a focicsapat legjobb csatára vagyok. Még a mellemet is lekötözöm,bár azt otthoni nyomásra teszem. A vezetéknevem "Balázs" és mindenki így hív, még a tanárok is,bár az arcom elég lányos és szerintem szép vagyok. Van egy srác a baráti körömben,aki szinte semmit nem tud rólam,végzős. De nagyon beleestem,kedves velem,előzékeny,csak azt hiszi,fiú vagyok,és a "Balázs" a rendes nevem...Sosem voltam lányos,nem is tudom hogy közeledhetnék felé?


2010. nov. 2. 18:57
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
88%
Jézusom O_O
2010. nov. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
ez most kamu ?
2010. nov. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Nem kamu,miért lenne kamu?
2010. nov. 2. 19:01
 4/29 anonim ***** válasza:
51%
mert ez nagyon gáz és undorító.
2010. nov. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Valahogy úgy érzem,mintha olyasmit írtam volna,hogy lerágták az arcom a giliszták...mi ebben olyan durva? O_O
2010. nov. 2. 19:01
 6/29 anonim ***** válasza:
51%
kamu
2010. nov. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
MI VAAN?????? O___O' most te mi vagy ?
2010. nov. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
A mai világban lehet hogy nőnek az esélyeid ha azt hiszi fiú vagy.
2010. nov. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Mi,hát hiéna,bazzeg. Mi ebben olyan gáz?! Valaki leírná?!
2010. nov. 2. 19:03
 10/29 anonim ***** válasza:
88%
Találkozz vele nőies külsővel és mondd, hogy Balázs rokona vagy. Á la Micsoda srác ez a lány:>
2010. nov. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!