Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szerethetne viszont ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerethetne viszont ha azt hiszi, fiú vagyok?!

Figyelt kérdés

Megpróbálom érthetően leírni.

A gimiben mindenki azt hiszi,fiú vagyok. A hajam nagyon rövid,nincsenek lányos ruháim, a fiúkkal lógok, a focicsapat legjobb csatára vagyok. Még a mellemet is lekötözöm,bár azt otthoni nyomásra teszem. A vezetéknevem "Balázs" és mindenki így hív, még a tanárok is,bár az arcom elég lányos és szerintem szép vagyok. Van egy srác a baráti körömben,aki szinte semmit nem tud rólam,végzős. De nagyon beleestem,kedves velem,előzékeny,csak azt hiszi,fiú vagyok,és a "Balázs" a rendes nevem...Sosem voltam lányos,nem is tudom hogy közeledhetnék felé?


2010. nov. 2. 18:57
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
57%
rakjál fel pikcsört =) met így nagyon kamu
2010. nov. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
94%
szerintem egyszerűen közöld vele a szitut aztán várd meg hogy mit reagál rá ha számodra pozitív areakció akkor mond meg neki hogy bejön neked ha negatív felejtsd el.
2010. nov. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
75%
A kérdésedre megadod a választ a leírásban. Ne higgye azt, hogy fiú vagy! Öltözz úgy, mint egy lány, növeszd meg a hajad, ne kösd le a melleid... stb.
2010. nov. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
66%

Hát először is. Növeszd meg a hajad, vagy ha mindenáron rövidre akarod hagyni, akkor válassz valami nőies frizurát. Felvehetnél lányosabb, nőies ruhákat. Nem kell feltétlen rózsaszín, meg kis virágos, azt én se szeretem. Elkezdhetnéd szoktatni a társaidat, ahhoz, hogy a keresztneveden szólítson. Kezd el sminkelni. Valami szép szolid sminket csinálj először, nem kell túlzásba vinni Ezen az átalakuláson mindenképpen át kell esned, ha egyszer akarsz majd rendes kapcsolatot, mert hát amíg fiúnak hisznek, addig csak a lányok körében lehet sikered. A melleiddel meg ne csinálj ilyen butaságot, mert teljesen megállnak a fejlődésben, és még az egészségedre is rámehet. Ilyet semmilyen nyomásra ne tegyél, mert ezzel csak magadnak ártasz, és ha majd ott lesz egyszer a baj emiatt, akkor csak a gondjaid fognak gyarapodni.


Remélem segítettem, ha van valami kérdésed, akkor nyugodtan írj privit. Ha gondolod cserélhetünk címet is, és akkor akármikor tudok segíteni, ha problémád van. :)

18/L

2010. nov. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
ja és ha lány vagy ne szégyeld öltözzhecc úgy mint egy menő csajszi de a melleidet semmi esetre se kösd le.
2010. nov. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
25%
Te járnál olyan srácal, aki úgy néz ki mint egy lány? Vagy gondold bele a helyébe magad. Olyan mintha két srác járna. Fúúj. Változtass, tényleg undorító, nőnek születtél.
2010. nov. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm 18/L.

Ha ezeket még meg is valósítom,a lekötést akkor se hagyhatom ki... :(

2010. nov. 2. 19:10
 18/29 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést miért nem lehet jelenteni? -.- Egyébként sztem kamu ilyen nincs, a XXI. században élünk. Miért kell lekötnöd a melled?
2010. nov. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
0%
egyetértek az utánam lévővel nem kell úgy öltöznöd mint egy fiú hogy te legyél a suli menője xD
2010. nov. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
88%
Miért nem? Műtétre készülsz?
2010. nov. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!