Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akar a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar a legtöbb férfi családot, akkor is, ha megvan az anyagi háttér?

Figyelt kérdés
Barátnőm szerint elfogyott a material, de mindig látok párokat kisbabával napi szinten.

aug. 26. 18:42
1 2 3
 21/30 anonim válasza:
Kérdező! Templomban próbálj meg ismerkedni, hátha nagyobb eséllyel találsz ilyen materialt. Amúgy én is család centrikus vagyok és azt vettem észre, hogy a nők döntő többsége sem szeretne, aki pedig igen, nem látom "Anya" típusnak vagy nem egyeznek a nézeteink. :))) Sokan küszködünk azzal, hogy önmagunkat eltartsuk, de való igaz, együtt könnyebb lenne.
aug. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
20: Persze, kimentek külföldre, ne fárassz már... Az ismerőseid közül hányan mentek ki külföldre?
aug. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

22. ööööö... kb úgy mindenki? :)


Kérdező: én szeretnék családot majd. A megfelelő emberrel.


F

aug. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

#22

Nem én vagyok a 20-as, de az én ismerőseim közül pl sokan, a volt középsulis osztályomnak legalább a fele külföldön él. Mi "fárasztó" számodra ebben?

aug. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Az a fárasztó, hogy ez messze nem általános és nem hosszútávú. Nekem pl. a munkatársaim többsége nem ment külföldre, ellenben többet ismerek, aki bár kiment, pár év után hazajött. Körülnézek, és igazából nem azt látom, hogy tűnnének el körülem az emberek, mert mennek ki külföldre.
aug. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

25. Valószínűleg azért, mert más körben mozgunk.


Na de amire reagálni szerettem volna, az a következő:


"Az emberek puhányokká váltak, nem mernek felelősséget vállalni, felvenni azt a hivatást, amire az ember született. Csak élnek a nagyvilágba, a mának, a kényelemnek, az élvezetnek."


Ez ugyanolyan általánosító, és főleg nem hosszútávú diagnózis.

aug. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Én is éltem külföldön, saját kis házam, háziállat, kis megtakarításom van, de nem keresek túl jól itthon. Illetve barátnőm párja, gyerekek apja időközönként kimegy külföldre pár hétre dolgozni(de folyamatos munkaviszonya van itthon, csak kiküldetésben szoktak lenni) Míg barátnőm helyben dolgozik, és van hogy olykor-olykor más-más vigyáz a gyerekekre, ha úgy jön ki, viszont a gyerekek így nem szenvednek hiányt, de azért sok mindent nem tud venni magának, gondolok itt, ruhára, cipőre, főleg az iskolakezdész miatt sem, úgyhogy igen, ez a része sem egyszerű, mert itt jön ki, hogy a gyereknek fontosabb egy jobb minőségű tornacipő, mint egy márkás cipő saját részre...
aug. 27. 12:02
 28/30 anonim válasza:

Hát kövezzetek meg, de erre a világra önző dolog gyereket szülni. Akkor inkább fogadj örökbe egy csecsemőt ha annyira akarsz.

Amúgy meg egy csomóan nem akarják magukat elkötelezni, vagy csak nem tudják elképzelni magukat apa szerepben, akár csak én. Sok nyűg van vele. Nem értem mi ezzel a baj. Nem vagyunk egyformák.

aug. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
Inkább önző dolog nem gyereket szülni. Illetve férfiaknál nincs biológiai óra. Örökbefogadás...Na az aztán az igazán nehéz dolog...És fogadjon örökbe egyedül, nevelje egyedül? Ennyi erővel egyéjszakás kalandból össze is hozhat egyet, abból legalább gyerektartás jön.
aug. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Ki mondta hogy egyedül nevelje? Úgy értettem, hogy ha már egy pár úgy dönt hogy gyereket vállal akkor fogadjon örökbe. Otthont ad egy árva gyereknek és nem csinál egy újat erre a szar világra. Hol itt az önzés?
aug. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!