Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akar a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar a legtöbb férfi családot, akkor is, ha megvan az anyagi háttér?

Figyelt kérdés
Barátnőm szerint elfogyott a material, de mindig látok párokat kisbabával napi szinten.

aug. 26. 18:42
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
74%
Mert nyűg és nagy felelősség.
aug. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
75%
Megváltozott a világ. Le is írtad te magad, szabadelvűség. Sokan nem akarják a gyerekekkel járó nehézséget. Megkérdeztem páromat, azt mondja, hogy azért, mert még nem áll rá készen (27), és hogy egy baba mellett nem lenne ilyen felhőtlen életünk. Nem csinálhatnánk, amit akarunk, az életünk a gyereknevelesről szólna. Tehát igazából az önmegvalósítás sokkal fontosabb. Önzőek vagyunk.
aug. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
53%
Mert nem mindenkinek való gyerek. Például én sem szeretnék, pedig bármikor lehetne, mert van kraft a zacskóban rendesen :D 46 vagyok , soha nem is szerettem volna, amúgy meg nem is szeretem a gyerekeket...bár azok meg mindig csípnek engemet, mert állítólag ők, még jobban érzik ki a jó ember meg ki nem. Kinek jó a kisugárzása stb. minden kisgyerek tejbetök a közelemben amúgy. Nyílván ez a nem szeretem amolyan sarkítás, inkább maradjunk annyiban, hogy semleges egy gyerek számomra, akinek van örüljön neki. A legtöbben családi nyomás meg szomszéd mit szól stb. hatásra vállalnak gyereket azt meg is bánják. A korosztályom beli haverok irigyelnek is, hogy nekem nincs gyerekem, mert szinte az összes "megbánta" , hogy lett gyereke. Tudod, mikor a legjobb barátod azt mondja, hogy "szeretem őket DE..." érted a lényeget, jó hogy vannak, de jobb lenne , ha nem kb. :D Meg a párom se akar gyereket , így mondjuk nekem ilyen nyomás sincs, hogy netán ő akarna ...
aug. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
49%
Én meg szinte nem találok a korosztályomban (37) olyan pasit, aki ne akarna gyereket 🙄
aug. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Egyrészt elég bizonytalan a jövő, másrészt szeretem a szabadságot, nem kell megtennem kényszerböl olyan dolgokat, amit gyerek mellett meg kell tenni.
aug. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
63%

"Barátnőm szerint elfogyott a material"

. Ez milyen nyelven van?

aug. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Mert a nő idővel lelép és vagy rádhagyja a gyereket, vagy viszi magával. Erre nekem semmi kedvem éveket, pénzt költeni.
aug. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
A férfiaknál a gyerek iránti ösztönös vágyakozás későbbi életkorban jön elő, mint nőknél.
aug. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Igazából iszogattunk kicsit, elmondtam neki, mennyire irigylem őt is és a szembe szomszédomat is, hogy van két gyerekük és nyaralnak, kirándulnak együtt a gyerekekkel, illetve nagyon csípem őket, imádok vigyázni rájuk, és mostanában erősödött bennem ez a vágy(lehet, mert már a szüleim, legtöbb rokonom nem él és egyedül vagyok), és megemlítettem neki, hogy valószínűleg nekem sem lesz soha, mikor jutok oda, illetve, ha oda is jutok, mi fog történni, mert én is azon kattogok, és attól rettegek, amiket itt mind leírtatok, mert attól, hogy van pár pozitív példa, sok a válás, veszekedés. Viszont, ha lemondok róla, lehet később bánnám, de alapvetően mindig azt mondtam a szüleimnek, nekem soha nem lesz.
aug. 26. 23:07
 10/30 A kérdező kommentje:
A szüleim sosem váltak el, illetve elég vallásos, realista emberek voltak, én pedig kevésbé, inkább utazgattam, elfoglaltam magam. Vágytam családra, de ezek miatt, illetve az miatt, hogy a volt párommal, akivel évekig együtt voltam kikötötte, ne számítsak tőle kutyára, gyerekre. Ezt én el is fogadtam. Ismerkedés is hasonlóan alakul mostanság, mert inkább szeretnék majd a jövőben.
aug. 26. 23:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!