Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben az esetben mi a helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben mi a helyes reakció, ha kellene a pasi?

Figyelt kérdés

Kb 3-4 hónapja ismerkedtem meg egy férfival, aki eddig intenzíven udvarolt, ajándékok, minden nap írt, randik, volt már szex is többször.(Messzebb lakik, elvált.)

Majd utoljára, (természetesen,épp mire komolyabbban elkezdett érdekelni),eltűnt egy egész hétre, egy hét után ismét felbukkant, azzal, hogy ne haragudjak, a lányàval voltak problémái(leírta, de én nem írnám ide le).

Ti mit tennétek?



aug. 23. 08:10
A kérdező szavazást indított:
Kapásból elküldeném a francba
Úgy tennék, minta mi sem történt volna
Elnézném, de utalnék rá, hogy mèg egy ilyen, és befejeztük
Legközelebb én is csak egy hét múlva írnék vissza
Egyéb, leírom
11 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elküldeném a gcibe. Kuka. Aki előre nem tud szólni, annak vaj van a füle mögött.
aug. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szexelni azért gondolom jó voltál. :D Keress normális férfit.
aug. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Jó kifogás sose rossz....

Azért teszed fel a kérdést, mert neked sem fér bele ez a dolog.

1 hét alatt nem tudott egy mondatot írni, sőt felhívni? Ott van már mindenkinél a telefon, ha valaki fontos felhívhatod.

Elnézel valakinek egy ilyet, legközelebb is megcsinálja, mert tudja, hogy meg lehet.

aug. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kifogás!

Felhívhatott volna, nem igaz hogy nincs 10 percre beszélgetni...


Újra meg akar dugni, mert hát kanos és nincs más nő...

aug. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát,akkor ez elég egyértelmű..valójában,sejtettem.

Köszönöm mindenki válaszát!

aug. 23. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!