Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon bejön a nő, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bejön a nő, akivel ismerkedek, de iszonyú kizáró étrenden van. Étterembe se tudunk menni, bár voltunk de akkor ugye megszegte. A boltból is tök kevés dolog amit lehet venni. Így milyen lesz az élet?

Figyelt kérdés
aug. 19. 09:04
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Múltkor voltunk az alpokban és úgy beültem volna a hegytetőn lévő hüttében egy curry wurstra, de ugye számára kizárt. Így meg én se mentem. Akkor gondolkodtam el rajta végképp, hogy mi vár így rám mellette.
aug. 19. 09:06
 2/17 anonim ***** válasza:
47%
Szakitani vagy lefogysz
aug. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
60%
Ifegesítő és rossz.
aug. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
23%
*idegesítő
aug. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
21%
Sose kéne ilyen nő...
aug. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%

Kerdes miert tart olyan etrendet amit tart???


Ha egeszsegugyi az ok akkor siman elfogadhato. Ha mas akkor eliranyitom dietetikushoz.

aug. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Beteg emberekkel se szerencsés járni és az ő betegségeik körül forogni. Toxic.
aug. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Toxinarci
aug. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Miket nem eszik, és mit igen? Nyilván úgy gondolom, hogyha valakinek választottan van szigorú étrendje, akkor nagyrészt ő alkalmazkodjon, azaz, ha nincs nagyon alternatíva a kajálási lehetőségek közül adott helyszínen, akkor üljön be veled oda is, ahol nincs számára megfelelő, de én nem érzem áthidalhatatlan dolognak. Később meg, ha mondjuk élettársi kapcsolat lesz, akkor max. főztök külön. Nyilván nem ez a legideálisabb, de nem értem, hogy miért kéne emiatt offolni. Az más lenne, ha mondjuk leszólna téged folyton, megpróbálna áttéríteni, de nem írtál ilyesmit.
aug. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%
És akkor nem fogsz tudni vele fagyizni....Hát élet ez így??? Én se fagyizok és a párom ki van készülve hogy nem lehet velem elmenni fagyizni. Nem tudom mi ezen olyan borzasztó, de azért sajnálom szegényt.
aug. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!