Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőktől kérdezem, hogy számotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőktől kérdezem, hogy számotokra mennyire fontos az, hogy az általatok választott/választandó férfi rendelkezzen az alábbi tulajdonságokkal?

Figyelt kérdés

Természetesen több tulajdonság is szóba jöhet még, de én most kifejezetten ezekre vagyok kíváncsi, mennyire erősítik meg azt, hogy tényleg ő a nyerő férfi számotokra, akikben ezek megvannak. A külsőt most hagyjuk, azon már túljutottunk.

1. Magabiztosság, sokaknál legfőbb szempont, hogy legyen egy ilyen határozott kisugárzása, megjelenése a férfinak. Valóban nagyon fontos?

2. Legyen valamennyire beszédes. Nem feltétlenül arra gondoltam, hogy sok közös témátok legyen, hanem, hogy ne csak üljön és hallgasson, hanem kapcsolódjon bele a beszélgetésbe. Akár veled, akár társaságban.

3. Legyen jó a humora

4. Megfelelő egzisztenciával rendelkezzen. Hogy ez kinél mit jelent, az szubjektív.

Tehát hölgyek, ezekből mely szempontok figyelnek be nálatok? Vagy ha mind, akkor milyen sorrendben?


aug. 18. 15:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

1. Valamilyen szinten jó, de nálam ez nem annyira szempont.


2. A felsoroltakból számomra ez a legfontosabb. Nagyon szeretek beszélni/beszélgetni. Kínos, ha valaki csak hallgat és mosolyog meg bólogat. Volt ilyen randipartnerem, emiatt nem lett belőle semmi komolyabb.


3. A jó humor mindenkinél mást jelent, inkább azt mondanám, hogy passzoljunk ilyen téren is.


4. Legalább az én "szintem" közelébe legyen. Legyen munkája, a pénzzel tudjon bánni stb.

aug. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem ártana a magabiztosságot tisztázni. Valakinek az is magabiztos, aki nem ájul el, ha köszönni kell a pénztárosnak, és van, akinek az, aki gyágechi módon beszólogat mindenkinek.


Mindenkinek magabiztosnak kéne lennie. A sérült önbizalom nem jó.

aug. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem "kisugárzás" kell, mivel az lehet puszta látszat is, ami esetleg nem több, mint üres színjáték a részéről. Nem. Valódi egészséges, normális önértékel3s kell, ami nem fog egy szellőtől is romba dőlni. Pszichés egészség.

2. Az, hogy olvasott, értelmes legyen, gazdag szókinccsel, kifejezőkészséggel, széles érdeklődési körrel, az nálam alap, mivel mindezeket én is hozom. Mégis mit kezdjek olyannal, akivel nincsen semmi kapcsolódási pont?

3. Nálam ez egy speciális téma, mivel én az öncélú vicceskedést nem igazán értékelem, viszont az öniróniát, a fanyar, abszurd humort (ami természetes része az illető személyiségének), azt igen. Tehát ne VICCES legyen (attól kifutok a világból), hanem SZELLEMES.

4. Ez nálam kb. az a szint, hogy legyen megtakarítása, emellett olyan bevétele legyen, amiből továbbra is folyamatosan félre tud tenni, úgy ,hogy egy számára könnyű, kellemes, kényelmes életet él, amelyben nagyjából bármit, amire szüksége van, vagy amire kedve szottyan, meg tud engedni magának.

aug. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem ezek közül mindegyik, de nyilván mérsékelten. Legyen magabiztos, de ne beképzelt. Legyen beszédes de azért ne pofázzon folyton, de ne is üljön kukán. A humor nekem nagyon fontos, szeretek nevetni, fontos hogy a párom megnevettesen. Legyen annyi egzisztenciája, hogy magát el tudja tartani és kielégítse az igényeit. Nem kell luxusautó meg mit tudom én mi.
aug. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!