Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőktől kérdezem, hogy számotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőktől kérdezem, hogy számotokra mennyire fontos az, hogy az általatok választott/választandó férfi rendelkezzen az alábbi tulajdonságokkal?

Figyelt kérdés

Természetesen több tulajdonság is szóba jöhet még, de én most kifejezetten ezekre vagyok kíváncsi, mennyire erősítik meg azt, hogy tényleg ő a nyerő férfi számotokra, akikben ezek megvannak. A külsőt most hagyjuk, azon már túljutottunk.

1. Magabiztosság, sokaknál legfőbb szempont, hogy legyen egy ilyen határozott kisugárzása, megjelenése a férfinak. Valóban nagyon fontos?

2. Legyen valamennyire beszédes. Nem feltétlenül arra gondoltam, hogy sok közös témátok legyen, hanem, hogy ne csak üljön és hallgasson, hanem kapcsolódjon bele a beszélgetésbe. Akár veled, akár társaságban.

3. Legyen jó a humora

4. Megfelelő egzisztenciával rendelkezzen. Hogy ez kinél mit jelent, az szubjektív.

Tehát hölgyek, ezekből mely szempontok figyelnek be nálatok? Vagy ha mind, akkor milyen sorrendben?


aug. 18. 15:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Nem várom el, hogy ő legyen a társaság középpontja, ő szórakoztassa a népet, vagy engem. Legyünk egy hullámhosszon többnyire, tiszteletben tartsuk egymás határait, de másokkal szemben szintén legyen tiszteletteljes, ha gond van köztünk akkor beszéljük meg felnőtt emberek módjára. Legyenek hobbijai, önálló legyen, vagyis ne legyen pióca, féltékeny kisfiú. Természetesen szeressen, hűséges legyen.
aug. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

A magabiztosságot én nem szeretem egy férfiban, nem szeretem ha valaki túlságosan biztos a dolgában, velem szemben. Igenis, harcoljon meg èrtem.

Beszédes humoros az nálam mindenkettő fontos. Legyen nagy az egyetértés, a sok téma amiből sosem fogyunk ki.

Egzisztencia az nálam annyi, hogy dolgozzon. Nem várom el a magas fizetést, csak azt hogy szeressen, tiszteljen hűséges legyen hozzám, és hogy persze tervezzen velem. (Van pàrom mielőtt bárki rámírna)

aug. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%

1. Nem szükséges a magabiztosság, hiszen több dologból jön össze egy embernél, és más és más területen más és másként reagál az őt ért ingerekre.


2. Nem szeretem ha locsog valaki boldog boldogtalannal, de a már kinyitja a száját, akkor értelmes legyen:D és ne az egyetlen témája a pénz, vagy a foci vagy póker stb.. Legyen viszonylag tájékozott ember a világban, mert egy tájékozott, tapasztalt, bölcs emberrel egy eszmecsere az maga a felüdülés a sok locsogó, celebtémás között.


3. Értelmes, játékos humor az sosem árt, főleg a nehezebb hétköznapokban.


4. Amikor társkeresésben voltam-sosem érdekelt, nem is kérdeztem, nem is éreztem rám tartozónak-nem volt sosem téma. Soha. Ember legyen-minden körülmények között, ez érdekelt. És egyetlen sznob megnyilvánulása se legyen az elesettekkel vagy szegényebb réteggel szemben. Ez nálam döntő pont volt, mert volt olyan akitől egy ilyen mondat elég volt, hogy lépjek.


5. Ne legyen diktátor, manipulátorgép (mindig átláttam az előadáson)hazug, mocskos szájú és birtokló-ezek voltak azok a pontok amik elég voltak, hogy a második találkozón már felálljak, és vegyem a kalapom.

aug. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Legyen magabiztos, nem muszáj annyira mint Wade Wilson

Jó dolog ha van humora, de ne bohóckodjon

Az is jó lenne ha esténként beszélgetne velem

Ha nem nagy gyár tulajdonos az nem baj, de legyen munkahelye, szakmája

aug. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
56%

3+


5-ös pont kiegészítve: Ne legyen fux és egyebek rajta, és "ne legyen ki ha nem ő a Jani"..


A normálisabb nők értelmes embert szeretnének maguknak, és nem Dagobert bácsit:D

aug. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
37%

"És egyetlen sznob megnyilvánulása se legyen az elesettekkel vagy szegényebb réteggel szemben"



Az nektek szokott lenni az incelekkel szemben. Lezer Jani csettintene.



40F incel

aug. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%
Akkor én leszek a kakukk tojás, ahogy látom. Nekem mind a négy nagyon fontos, olyannyira, hogy bármelyik hiányában bukó az ismerkedés.
aug. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%

Mind egyformán fontos.


És van egy olyan érzésem, hogy a magabiztosságot szokás szerint a bunkósággal asszociálják sokan.

aug. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
43%
6 Ki nem állhatom az inceleket..
aug. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Én azt várom el egy férfitől, hogy kezdeményezzen nálam, ha tetszem neki, és ha én is úgy érzek, akkor udvarolhat nekem.Az udvarlási szakaszban pedig megismerjük egymást.Ha ehhez megvan a kellő önbizalma és a megfelelő szociális készségei, akkor nekem már megfelel.Innentől kezdve az a fontos, hogy jól megértsük egymást.

Nekem számít az egzisztencia is, hogy egy biztonságos, rendezett élete legyen.Mert mint nő egy férfitől úgy gondolom elvárhatom, hogy biztonságos életet ajánljon fel számomra.

aug. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!