Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ismerkedésnél jobb dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ismerkedésnél jobb dolog hódítás?

Figyelt kérdés

A hódítás egy ízig-vérig férfi dolog.

A férfiak az ősi időkben is szerettek vadászni nagy vadakra.

Később, amikor az ókorban beindult a civilizáció, kiváló férfiak hódítottak meg területeket és vontak az uralmuk alá népeket.

Napjainkban a hódítások csúcspontja az, hogy a férfiak egy csoportja a legjobb nőket akarja megkapni.


Na de, miből áll egy hódítás?


Azt mondanám abból, hogy nem az történik, mint a társkeresés esetén, amikor általában a nő választja ki a férfit. Nem is az, hogy kölcsönös szimpátia történik, és együtt ébrednek érzelmek.

Hanem az történik, hogy a férfi választja ki a nőt, aki eleinte közömbös iránta. Majd felméri, hogy van-e esélye arra, hogy legyen valami a dologból.

Ha igen, akkor hozzákezd a hódótáshoz, és folyamatosan kelti fel a nő érdeklődését.


Én úgy vettem észre, hogy a nők szeretik, amikor meghódítják őket.

Aki élt már át ilyet, az tudja, milyen amikor a nő csillogó szemekkel, vall a férfinak az érzéseiről, miszerint "teljesen levettél a lábamról". :))

Ahh, ennél jobb dolog van az életben?


aug. 15. 13:33
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
65%

9

Szerintem te valami 14 éves okoska vagy, aki azt hiszi, hogy húú, most aztán megfejtette a világ működését.


Hát baromira nem.

aug. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
68%

Nincs ilyen, hogy "hódítás".

Ezt csak az önjelölt csajozómesterek próbálják elhitetni veled.

Olyan van, hogy kölcsönös vonzalom.

Ha egy nő már az elején közömbös veled, az azt jelenti hogy nem jössz be neki és a későbbiekben sem lesz semmi esélyed nála.

Szívesen.

aug. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

#12


Nem értek ezzel egyet, ugyanis volt már rá példa, hogy valaki teljesen közömbö

aug. 15. 15:52
 14/26 A kérdező kommentje:

Bocs, hamarabb elküldtem.


Szóval, volt már rá példa, hogy valaki teljesen közömbös volt irántam. Hiába próbálkoztam, semmi. Aztán csináltam ezt-azt, és onnantól teljesen megváltozott a viselkedése irántam. Ki tudja meddig jutott volna a dolog, ha nem rontom el.

Én abban hiszek tehát, hogy nem feltétlenül van a nők által determinálva egy férfi sorsa az adott nőknél, hanem lehet azon változtatni. Akik azt akarják elhitetni velem, hogy biztosan nem, azok sikertelen pasik, vagy olyan nők, akik azt szeretik, ha a kezükben van az irányítás, így sértve érzik magukat, ha nem ők irányítanak, hanem egy olyan férfi befolyása alá kerülnek, akit nem ők választottak.


Ez utóbbi egyébként tipikusan olyan helyzet, ami zavart okozhat a nőknél, amikor azt veszik észre, hogy elkezdenek vonzódni olyasvalakihez, akivel eredetileg nem tudtak volna elképzelni semmit.

De megnyugtatásként közlöm, hogy ezt én is átéltem már pasiként.


Én tehát ebben hiszek.

aug. 15. 16:00
 15/26 anonim ***** válasza:
#14 pasiként írom. hogy nem tudom az miért lenne kevésbé izgi amikor találkoztok és mind a ketten oda vagytok egészen és erről az energiaszintről indul a játék
aug. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Senkit nem érdekel hogy te miben hiszel.

"Volt már rá példa" persze, másik 99 esetben meg az van amit leírtam.

Ez tény, nem vita tárgya.

Olyan nincs hogy te nem tetszel egy nőnek, de majd te "csinálsz ezt-azt" aztán majd hirtelen tetszeni fogsz neki.

aug. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

#15


Nem mondom, hogy kevésbé izgi, de nekem más nézeteim vannak.

aug. 15. 16:29
 18/26 anonim ***** válasza:
#6 Nem, nem ezt látom.Amibe a férfiak időt, munkát és pénzt invesztálnak, azt nem szokták veszni hagyni.Soha.
aug. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
#7 Minden nő tudja, hogy csak az ilyen nőket nem becsülik meg a férfiak.😃😃😃😃
aug. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

19

Ez most a reverse incel hisziti vagy mi a fene? Nőjetek fel.

aug. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!