Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiaknál sokkal inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknál sokkal inkább versengés a társkeresés, mint nőknél?

Figyelt kérdés

Ha megfigyeljük a médiában is mindig úgy mutatják, hogy az a sikeres férfi, azt irigylik leginkább, aki sok nővel tud ágyba bújni és mindig van neki talonban is egy-kettő. Tehát a mennyiség egy fontos szempont. Ha valakinek egy barátnője volt, abból mondjuk házasság lett és nem szexelt más nőkkel, arra furán fognak nézni, sorozatban is láttam ilyent, cikizték, hogy legalább prostihoz el kellett volna menni a változatosság kedvéért.

Nőknél nem tudom hogy van, de szerintem ott nem ciki, ha valaki az első szerelméhez hozzá megy és élnek békében utána, igazából ez lehet lelkileg egészségesebb is, mint összevissza kapcsolatokba ugrálni. Kulturálisan is sokkal elfogadottabb, hogy egy nő kevés szexuális partnerrel rendelkezzen, nem fogják kiröhögni ezért. Pedig, ha úgy vesszük nem az a cél férfiként is, hogy legyen egy megbízható, rendes társa valakinek hosszútávon?



aug. 12. 12:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Wow, láttad sorozatban? Talán élj is egy kicsit, ne csak a tévét bámuld.
aug. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
A való életben csak az egybites túrósf...ú gyökerek szoktak azért cikizni egy férfit, mert nem dugta végig a fél várost / nincs sok nővel tapasztalata; az emberek többsége nem fog így hozzáállni.
aug. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Én férfiként sosem éreztem kényszert a versengésre, szerintem ez pont, hogy forsítva, a másik nemre jellemzőbb. Pl. én sosem látok konkurenciát a másik pasiban - az a nő, aki nem engem talál vonzónak, az nem az, akit én keresek, és kész.
aug. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
10 plusz éve még több pasi hajtott egy nőre akkoriban volt köztük egy versengés azt vettem észre. Ma már nincs így, szerencsére a férfiak is rájöttek hogy nem érdemes nagyon hajtani egy nőért pláne egymással versenyezni.
aug. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az esküvői csokorért sem a férfiak ugranak...
aug. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

Nem.


Médiában stb...megint mindenhol csak a nagyfokú általánosítás...

aug. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Ekkora hülyeséget..
aug. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Van ám olyan is, hogy egy férfi szereti és tiszteli a párját, a sikerességétől függetlenül. Igen, vannak olyan férfiak, amit leírtál, de a többség nem ilyen. Maximum akkor tudom még ezt elképzelni, ha valaki még a fiatal éveit tapossa és nem érdeklik a komoly kapcsolatok, élvezi az életet, hogy szabad, hogy hódít. De a legtöbb férfi, igenis vágyik arra, hogy valaki szeresse, megértse, ott legyen neki. Amúgy az a férfi típus amit leírtál, miért foglalkoztat téged? Mit törődsz ezzel? Az ő életük.
aug. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Senior Séf ***** válasza:
100%

Én nem versengés miatt létesítettem közel 50 kapcsolatot, hanem mert megtehettem. Ha valami nem klappolt,továbbléptem és kész. Közben meg alig vártam, hogy valaki mellett lehorgonyozzak. A dolog szépséghibája, hogy mivel sohasem tanultam meg, hogyan kell valakit megtartani, amikor belépett az életembe, az aki mellett boldogan megállapodtam volna, cse5zhettem. Fél év alatt kiszeretett belőlem. Végül így 40 év távlatából azt mondom, jó, hogy így történt, de akkor nagyon padlóra tett.

Tehát nem versengés ez, hiszen a kutyát se érdekli, hogy a szomszéd Jóska hány "skalpot" fűzött fel. Csak vannak, akik fiatalkorban ebben látják a boldogság kék madarát. És mivel minden ember boldog akar lenni, ennek érdekében teszik, amire képességeik predesztinálják őket, és amit pillanatnyilag jónak látnak.

aug. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%
Inkább a nők szeretik a versenyt egymás között.. mi férfiak nem szeretjük tobb férfi között kell atkuzdenunk magunkat ezert altalaban a 98% inkabb le lep es marad 2 bolond aki eldonti egymas kozott parbajjal..
aug. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!