Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki nem tud ügyesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki nem tud ügyesen szexelni, akkor soha nem lesz hosszútávon párja?

Figyelt kérdés
Az életben tulajdonképpen ennyire farkas törvények uralkodnak, hogy akik ügyesek az ágyban, azoknak több hosszútávú párkapcsolat is összejön, akik meg nem, azoknak nem? A médiában így mutatják, hogy mindenekelőtt van az, hogy szuper szeretőnek kell lenni. De ebben nem lehet fejlődni, született adottság? Szakértők is azt mondják a szexre nem jó teljesítményként tekinteni. De ha nem teljesít valaki, akkor leírják.

aug. 11. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:
97%

A szex általában akkor jó, ha mindkét fél egyformán nagyon kívánja a másikat és azonosak a vágyaik és preferenciáik. Nekem idehozhatnák a világ legszebb férfijét, akkora farokkal, mint egy állat, olyan teljesítménnyel, hogy az erőmű megugrik tőle, ha nem kívánom, nem vonzódom, lehet akármilyen, én nem élvezem vele a szexet.

Tanulhatsz, fejlődhetsz ebben is, de sokkal többet számít a vágy. Milyen hatással vagy a másikra.

aug. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Teljes tévedés, hogy a szex egy veled született tulajdonság. Olyan ez mint minden más; tanulás, gyakorlás kérdése. Az olimpikonok sem vívófelszereléssel pattannak ki az anyjukból, sok év tanulás és gyakorlás kell a teljesítményükhöz.


A szex emellett még egyszerűbb, mert az odaadásban, a nyitottságban, a két fél közötti kölcsönös kommunikációban rejlik a titka. Nem mindenki szereti ugyanazokat a dolgokat és ugyanúgy az ágyban, ezt minden személynél egyesével meg kell tanulni, ki kell tapasztalni.

aug. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
"Ügyes"... mintha valami óvodás írta volna. Nem kell ugyan úgy teljesíteni 30 éven át... lehet tapasztalatokat szeretni, és egyre vonzóbbnak lenni. Ha valaki erre nem képes, az már az ő baja.
aug. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Hozzátenném még, hogy mindneki mást szeret.

Amit az egyik pasim a remegésig imádott, azt a másik finoman megkért, hogy ne csináljam... Most akkor én "ügyes" vagyok vagy sem?


Szerintem nem a konkrét skillek hiánya a probléma, hanem a tanulni és változni nem akarás, aminek a mélyén általában érdektelenség van.

Nekem nem az volt a problémám, hogy a pasim nem ujjazott jól, hanem az, hogy a hatodik világos kérés után is olyan erővel csinálta, hogy éles fájdalmon túl nem sok egyebet éreztem. Odafigyelés, a másikkal való törődés és a feloldódás képessége kell a jó szexhez, nem valami nagyon specifikus tehetség.

aug. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Rettenetes sok a szexmentes kapcsolat vagy ahol a nőnek kerek nulla orgazmusa volt valaha is a párjával. Ez nagyon gáz sajnos de ugyanakkor ilyen kapcsolat nem létezne ha igazad lenne és tényleg rengeteg van ilyen.
aug. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%

A nők 40%-ának fontos a szerelmeskedés.

60%-nak nem.

aug. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!