Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 19 éves fiú 15 éves lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves fiú 15 éves lánnyal beteg?

Figyelt kérdés

aug. 4. 00:51
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
52%

18as.

"Még túl nagy a korkülönbség "

Miért? 20 év múlva nem ugyanannyi lesz köztük? :D

aug. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 Sznfctm válasza:
61%
Nem. Azok, akik mást mondanak, 1997-ben élnek...?
aug. 7. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim válasza:
34%
Igen !
aug. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
0%

21/23

Számszakilag igen, agyban, gondolkodásban már nem! :)

aug. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim válasza:
26%

Hogy lehet ilyeneket válaszolni?


Egy 19 éves érett fiú aki valószínű már épp érettségizik a gimiből és egy 15 éves 8.-os lány nehogy már kapcsolatot létesítsen!


A lány még kislány! A teste meg sem ért ilyenkor a legtöbbnek az agya méginkább egy gyerekké. Vágyai nyilván vannak már az embernek ilyenkor (de ez is személyfüggő én például 17 eves koromig nem is birtam rágondolni pl az osztálytársaimra úgy)


A másik meg egy 19 éves srác már olyan szinten KELLENE lennei agyilag hogy nem gondolkozik azon hogy kislányokkal kezdjen ki akik nem is legálisan érettek hozzá!!!

Nagyon szomorúnak találom, hogy itt valaki azt mondja ez rendben van.

Ha az én 15 éves testvéremre vagy lányomra nézne rá úgy egy 19 éves fiú jól elküldeném a francba.


Nem sok a négy év az igaz, de nagyon sokat számít milyen korosztályban van négy év külömbség. Egy 15 éves kislány még nincs is úgy tisztában az élet dolgaival mint egy 19 éves.


30 év felett azt mondom már majdnem mindegy mennyi év van közöttük. De ilyenkor?! Szerintem nem mindenki gondolja át, hogy nézhet ki ez a kapcsolat.


Általában itt a 19 éves srác az aki vezeti a kapcsolatot, aki kihasználja a lányt. Fordított nemben is azt mondanám hogy az idősebb használja ki. Enyhe pedófiliáról is beszélhetünk itt. Hogy lehet vónzódni egy kislányhoz?

aug. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
25%
Itt többen elég nagy gondot csinálnak belőle :) Ha nagyon szabálykövetőek akarunk lenni, necces kicsit talán, ugyanakkor van a mondás miszerint 14-től pakolhatod :D Beleegyezési korhatár megvolt, az én esetem ennél rosszabb volt ilyen téren. Én 22 voltam a csaj meg kicsivel azután lett nyolcadikas hogy összejöttünk. Ha nem olyan a kapcsolat úgyis vége lesz, mint ahogy nekünk is :P
aug. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
33%
25: Nem vagy te normális, agyadra ment a férfigyűlőlet meg a szexellenes hisztéria. Teljesen normális hogy egy 15 éveshez bárki, akárhány évesen vonzódik. 150-200 éve még 11-12 évesen természetes volt, hogy gyereket szültek a nők.
aug. 9. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
38%

#27- es

Szerintem ott van probléma ha azt gondolod hogy egy 15 éves lányhoz bármilyen korosztály vonzódhat. Nézz fel mit jelent mit jelent a pedófélia és annak kategóriái.


Nem véletlen hogy tapasztaltabb idősebb emberek nem szexelhetnek jóval fiatalabb érettlen gyerekekkel! Ezt nevezik kihasználásnak és visszaélésnek. Egy 15 éves mit tud igazán a testéről? Hallotál már valaha egy 15 évest beszélni magáról vagy arról aki tetszik neki? Még önmagával sincsen tisztába meg azzal mit jelent a szerelem, vonzódás stb nem hogy tudja mit csinál egy sokkal idősebb személlyel.


“150-200 éve még 11-12 évesen természetes volt hogy gyereket szültek a nők” ebből az alaptalan általánosító mondatodból tudom, hogy nem vagy tisztába a történelemmel.

Hogy mennyi volt az átlagos halálozási kor, mennyi volt a gyerekek száma akik születtek mert annyi betegség volt és nem megfelelő szülészeti ellátás stb. Rengeteg más ok amiért fiatalon házasodtak majd szültek a nők. De ez nem is annyira gyakori mint hinnéd ha kicsit jobban utána nézel. Ezek mellet meg egyáltalán nem egy helytálló vitapont ebben a szituációban. Ha egy 11-15 éves lánykát valaki vonzónak talál az beteges. Erre találtak ki kifejezéseket és különböző törvényeket.


A férfigyűlőlet és szexellenes hisztériét nem tudom honnan szedted. Gondolom valamit muszáj volt hozzám dobnod mert nem jutott eszedbe egy ténylegesen valid ok arra hogy nem értesz velem egyett.

Nincs bajom a férfiakkal és a szexel se. :)

Azzal viszont igen ha gyerekekkel akar valaki szexelni. Azzal elég sok bajom van.

aug. 9. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
A mai 15 evesek 2xer tobbet tudnak a szexrol mint 30 evvel ezelott a 20 evesek..
aug. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
59%
28: Hát a pedofilia az biztosan nem, a 15 éves nemileg érett emberekhez vonzodást jelenti. És aki bármilyen formában is használja a pedofil szót, az biztosan extrém módon férfigyűlőlő, mert a férfiak megbélyegzésére, megsemmisítésére találták ki ezt a pedohisztériát. Ami egyébbként sem jelent semmi különöset, mert a világ legtermészetesebb, leggyakoribb szexuális vonzalma, mivel hogy a gyerekek is pedofilszexuálisak, és mindenki gyerekkorában tanulja meg ezt a szexuálisérzést.
aug. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!