Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 19 éves fiú 15 éves lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves fiú 15 éves lánnyal beteg?

Figyelt kérdés

aug. 4. 00:51
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
41%
Azt azért még ne.
aug. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
31%
Ha az en 15 eves lanyommal egy 19 eves kan akarna ismerkedni úgy megba***nám hogy tobbet nem akarna lanyokkal ismerkedni
aug. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
63%
Én meg a lányomra bízom a választást.Nem 40 éves faszi,és ha szeretik egymást...4 év nem különbség.
aug. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
51%
Itt senki nem volt 15 éves?Teljesen normális korkülönbség.
aug. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
64%

Jogilag lehet necces (szülőtől függ), de amúgy nem gáz.


Amíg nem találkozol egy olyan lánnyal, aki 170, olyan széles válla van, mint neked és kiderül, hogy 13, addig sokan azt mondják, hogy "de hisz ő még gyerek". Fizikailag gyakran egyáltalán nem látszik rajtuk hogy azok, így egyáltalán nem tudom hibáztatni a felnőttet, hogy megtetszik neki egy tizenéves lány. Ha pedig fejben sem gyerek, akkor nem értem mi a gond vele.

aug. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
24%

14-es! Itt kb.senki sem normális! Irigykednek mert ők tizenévesen nem csajoztak és a mai napig is csak ilyen egybitesen gondolkodnak. Igazi tuskó felnőttek lettek. Lásd ezt is:


"Ha normalis a fiu, nem pedig valami szexmanias allat, akkor nem gaz"

aug. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem semmi gond nincs ezzel, pont jó. F
aug. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
56%
Még túl nagy a korkülönbség
aug. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
55%
A 15 eves lany fogja kihasznalni ea nem forditva.
aug. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
53%
Hát ha nyámnyila a gyerek akkor megis érdemli
aug. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!