Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, szavazzatok! Mi a vélemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, szavazzatok! Mi a véleményetek egy olyan férfiról, aki mivel egy haverja sem ér rá, egyedül megy el egy adott hétvégén szórakozóhelyre nőkkel való ismerkedés/társkeresés céljából? Miután megbeszél egy nővel egy jövő heti randit, hazamegy.

Figyelt kérdés
aug. 2. 17:21
A kérdező szavazást indított:
Ez egy gáz dolog, mert egyedül megy szórakozóhelyre.
Ez egy gáz dolog, mert egy szórakozóhelyen akar komoly kapcsolat céljából ismerkedni.
Ez egy duplán gáz dolog, mert egyedül megy szórakozóhelyre és ott akar komoly kapcsolat céljából ismerkedni.
Semmi gáz nincs ebben.
21 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gaz nincs ebben, teljesen okes.
aug. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom de én ott tartok mentálisan, hogy amíg valaki nem árt másoknak, addig csináljon bármit, én nem akarok/fogok ítélkezni.


Gratulalok neki hogy van bátorsága egyedül megjelenni valahol (sok embernek nincs) + csak úgy odamenni ismerkedni idegenekhez, de ennyi.

aug. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ultra gáz vagy, kérdező! Azért komoly kapcsolat céljából már nehogy szórakozóhelyre menjünk!

Különben is, rosszul is lennék, ha egy hozzád hasonló férfi a közelembe jönne, akárhol is vagyunk!

aug. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Nőként sosem értettem, hogy miért akar nőkkel ismerkedni egy olyan lúzer pasi, aki még egy szórakozóhelyre sem mer egyedül elmenni.
aug. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-esnek: azért mert nincs korreláció. Attól, hogy valaki nem mer egyedül menni a szorakozóhelyre, a nők iránti vágyai nem fognak megszűnni.
aug. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem ijesztő / görcsös / röhejes módon egyértelműen p...ivadászatra megy (pl. minden nőhöz azonnal odamegy puncsolni, nem is szórakozik; zaklat másokat stb.), akkor nincs vele semmi gond.
aug. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!