Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak közt akik egyéjszakás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak közt akik egyéjszakás kapcsolatról tisztelettel beszélnek, vagy megvetéssel, köztük emberileg mi a különbség?

Figyelt kérdés

Férfiak többsége olyan mintha egyéjszakás kapcsolatról azt követően olyan megvetéssel, gúnnyal beszélne, hogy ő "jól megb*szta a kis ribizlit..." stb.


de vannak férfiak akik bár annak ellenére hogy a nők mennek rájuk és ők élnek is a lehetőségekkel, de diszkrécióval és tisztelettel beszélnek, ha beszélnek az egyéjszakás kalandjaikról.


Emberileg ez a két férfitípusban, egyikben miért van ez a megvetés, másikban tisztelet?



aug. 2. 15:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon ismerek olyan férfit, akinek sok egyéjszakás kalandja volt, és tisztelettel beszél a nőkkel.
aug. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

8,9,

én azokra inkább a player kifejezést használnám, magyarul nem tudom, van-e ilyesmi, a lényege, olyan férfi aki sorozatosan komolytalan szándékkal közeledik a nőkhöz, csak 1 éjszakát akar és utána már le is koptatja a másikat.


De leribizni egy férfit kb olyan, mintha a b*zi szót használnák lányokra, holott ők leszbik.

aug. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

12 akkor hímringyó? Az létező szó. A player megint pozitív csengésű, ahogy kb minden hozzászólásban minimum semleges, ha egy pasi csinálja ezt, de inkább menő, míg a nőkre nézve negatív. Pedig ugyanúgy elkaphat és tovább adhat bármit, ugyanúgy érzelemmentes, kizárólag vágy alapú, ugyanúgy alkalmi kapcsolat, sokszor alkohollal fűszerezve és ugyan terhes nem lehet, de felcsinálhatja a nőt, aki utána fizettetheti vele a gyt-t ha megtalálja. Semmivel nincs kevesebb veszélye, vagy vesztenivalója. Mégis, ő a keménylegény, a "játékos" az este végén.

Engem nem érint a kérdés de a kettősmérce mindig szúrja a szemem. Ha a nő r¡banc, akkor a férfi is, használjunk hát rá is pejoratív jelzőt.

aug. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

9)


"Persze férfiak is lehetnek ribik ehhez kétség nem fér"


De akkor is a nő dönti el, hogy kinek rakja szét - erőszak a kivétel, vagy ha bedrogozza!


Még el is van rejtve a lyuk, el van szigetelve a nőnek és akkor a kulcslyuk butaság? Nem az még véletlenül se.

Annyi az egész, hogy a világ egyre erkölcstelenebb, rosszabb. Aki megteheti és olyan típus az b@szik fűvel-fával mert a szex olyan "jó" dolog. De amikor a férfi mondja a többinek, vagy neki, hogy jó nagy ribi akkor haragszik érte. Meg persze ha a férfi önző dög az ágyban, csak magára gondol akkor is a férfi a hibás, nem a nő aki hagyta, hogy megfektesse!

A kulcsot hiába akarod berakni a kulcslyukba ha nem lehet! Tálaló 100%.

Nem azt állítom ezzel, hogy akkor a nő maradjon szűz, vagy ne szexeljen, de azért gondolkodjon már előtte, hogy kivel is fekszik le. Nyilván ha neki mindegy, hogy kivel teszi meg akkor aztán ne zavarja a sok pletyka se meg ha a szemébe eribizik le se.

aug. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Egyébként közbe beugrott, a kurafi a helyes kifejezés, csak már kiveszett a szótárból.
aug. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

13-as, Lány barátaimmal akárhányszor a palyer szó szóba jön, nem pozitív a kontextus, hanem mint kerülendő, úgy jön elő a kifejezés.

Szóval nem tudom honnan veszed ezt a "mindenhol pozitív csengésű" dolgot.


De bárhogy is, ezek csak szavak. A lényeg az, hogy nemtől függetlenül az embernek legyen gerince.

aug. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

14, csak ne olyan ítélje meg, hogy ribizli, vagy sem, aki ugyanaz pepitában.

Ami a kulcsot illeti, a csoda kulcs, ami minden zàrat nyit és a zár, amit bármilyen kulcs nyit problémára utaltam. Tény, hogy nem a zàr szót használtam, de ennek se a szüzességhez, se a "férfi befektetett többlet energiájához" nincs köze. Ez épp annyi, amire korábban utaltam. A pasi a falu bikájának érzi magát, a nő meg innentől használt árú. Nem hiszem, hogy egy olyan férfi fejében ez megfordulna, aki valóban egyenlő félnek tekinti a nőt. Aki felfogja, hogy a nő és a férfi is ember. Ez a sima natúr hímsovinizmusból táplálkozik, ami valóba jelenleg még aktívan él a társadalomban, de szerintem mérséklődik minden generációval.

És itt nem az volt a kérdés, a nő ribi vagy sem, hanem, hogy mi alapján alpári paraszt az egyik pasi szex után és a másik miért nem.

aug. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

16, az utolsó mondattal mélyen egyetértek. A player-> játékos kifejezés és a r.banc nekem azért nem hangzik egyformán kelemetlennek, de tény, hogy soha nem találkoztam még a szóval se magyar, se angol környezetben.

Ami a szavak súlyát illeti, .egmutatják, hogyan vélekedik az egyén és nagyobb merítésben egy társadalom valamiről az alapján, hogy milyen szó van használva, egyáltalán van-e szó a jelenségre.

aug. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
"Szóval nem tudom honnan veszed ezt a "mindenhol pozitív csengésű" dolgot." Ilyet meg egyszerűen nem írtam.
aug. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

17)

A "falu bikája, Casanova, szívtipró, szoknyapecér" mind mind negatív töltésű. Persze mivel változott valamit a társadalom, emberiség így a hímribi kifejezés is a térítéken van.

Egyetértek, hogy aki még nem kelt fel a múltból, olyan élete volt, hogy az anyja megfelelt a rabszolgának, az apja megverte, az anyja ribiskedett az nem fog a nőkkel bőven tiszteletteljesen beszélni. De nem mindenki élt olyan körülmények között és mégis azt vallja, hogy az a nő aki szempillantás alatt hagyja lehúzni a bugyit az ribi és mint írtam nemcsak férfiakra vonatkozik ez a hozzáállás. Bezavar szerintem a vallás is eléggé alaposan. Tehát még az emberek csak b@sznak össze-vissza főleg megállás nélkül és nem kelnek fel a múltból addig ez így is marad. A túlzott liberális életmód, a demokrácia is negatívan hat a társadalomra. Sőt még a média is. Szóval ez nem kifejezetten a férfiak műve, bűne. Minden közrejátszik ami játszhat.

Azt is lejegyeztem, hogy attól, hogy a nő nem hallja vissza, hogy őt a férfi nem ócsárolta attól még megtehette. De ha nem is csinálta attól még gondolhatta. Amúgy én úgy tartom, hogy inkább legyen őszinte a férfi mint kétszínű. Az nem biztos hogy a tisztelet jele ha valaki nem ribizz le. A tisztelet nem ott kezdődik és végződik. Valahol alap, hogy nem mondja legalább a nőnek. A haveroknak 99,99%, hogy úgyis dicsekedik vele milyen muffot, ribit fogott ki. De mindenki csinálja úgy ahogy jónak látja. Azt meg ne felejtsük el, hogy a mai világban aki szűz az gáz. Aki nem feküdt le legalább harminc pasival az prűd, frigid, unalmas. Szóval még azt is kétlem, hogy a ribi kifejezés egyáltalán sértő lenne bizonyos értelemben.

aug. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!