Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak közt akik egyéjszakás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak közt akik egyéjszakás kapcsolatról tisztelettel beszélnek, vagy megvetéssel, köztük emberileg mi a különbség?

Figyelt kérdés

Férfiak többsége olyan mintha egyéjszakás kapcsolatról azt követően olyan megvetéssel, gúnnyal beszélne, hogy ő "jól megb*szta a kis ribizlit..." stb.


de vannak férfiak akik bár annak ellenére hogy a nők mennek rájuk és ők élnek is a lehetőségekkel, de diszkrécióval és tisztelettel beszélnek, ha beszélnek az egyéjszakás kalandjaikról.


Emberileg ez a két férfitípusban, egyikben miért van ez a megvetés, másikban tisztelet?



aug. 2. 15:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért van az egyikben ez, a másikban az, mert az emberek különböznek.
aug. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
27%

De mégis miért kellene tisztelettel beszélni arról, aki nem tiszteletre méltó?

Én is elmeséltem már, hogy volt, akinek az első randin az ágyában voltam, de miért is kellene tisztelnem? Mit tiszteljek benne?

Ő sem tisztelt engem, mint utólag kiderült.


Azt tisztelem, aki tiszteletre méltó.


Egyébként meg nem szoktam a nőket lehordani, mert nem akarom, hogy az terjedjen rólam, hogy valami agresszív vadállat vagyok.

aug. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

# 2


Ha valakit nem tisztelek, azzal nem szexelek. Nem így van?

aug. 2. 15:49
 4/20 anonim ***** válasza:
46%

#3


Nem így van. Semmi köze a kettőnek egymáshoz. Szexuálisan találhat az ember vonzónak olyan embert, akit nem tisztel. Ami azt jelenti, hogy onnan tovább nem is terjed a kapcsolat, pont a tisztelet hiánya miatt.

aug. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelező tisztelni a másikat. Nem arra gondolok, hogy akkor lefekszel valamilyen gyilkossal, vagy rablóval. Jó, tudom túlzás, de remélem érted. Nem muszáj bírnod, kedvelned a másikat sem. Utálhatjátok egymást mint a szart, mégis működhet a kémia és szex lehet belőle.

Jó, azt sem jelenti, hogy most akkor nyugodtan hordjon le téged, vagy te őt, de azért nem kell neki szülinapra ajándékot venni, vagy felköszönteni téged. A szexkapcsolatban csakis a szex a lényeg. Amit te akarsz az már inkább barátság extrákkal típusú viszony.

aug. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%

Leginkább a szexhez/alkalmi szexhez való hozzáálláson múlik szerintem. Aki a kulcs-kulcslyuk elv alapján gondolkozik a szexről, az magát a falu bikájának fogja értékelni, a nőt meg használt árúnak. Innentől nem beszélhetünk tiszteletről. Aki felfogja, hogy egy nő épp annyira vágyhat a kötetlen szexre és egyenlő partnerként kezeli, annak nem lesz gond, hogy szexelt vele, hiszen, alapvető emberi igény.

Hozzáállás kérdése az egész.

aug. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%

6-os, nem feltétlen.

Én pl elfogadom a kulcs-kulcslyuk hasonlatot, mivel nőként nem kell sokat tenni ahhoz, hogy szexeljen az ember, viszont férfiként tennie kell érte. Ha egy nő a buliban full egyedül van, teljesen némán, falhoz állva végig, még akkor is lesz jelentkezője, viszont férfiként ez nem játszható el.


Szóval felesleges összemosni a két nemet. El kell fogadni, hogy nem egyenlő a két nem. Mindkét nemnek megvan a maga erőssége, előnye, illetve hátránya, gyengesége is.


Viszont ettől függetlenül egyik egyéjszakásomról se beszéltem tiszteletlenül. Mindig úgy bántam velük, mintha a legnagyobb lángon égő friss szerelmespár lennénk, és utána is csak kedvesen tudok rájuk visszaemlékezni.

aug. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
54%
Akárki akármit mond, de a kulcslyuk tálaló. Azért mert a nőnek van szűzhártyája és nem fordítva. Ha nem lenne oké tiszta hülyeség a kulcslyuk hasonlat. Abból ered és némelyik nő/férfi követi. Az a férfi aki nem mondja, hogy milyen ribit fektetett meg úgy, hogy rendesen rámászott az örül, hogy kapott, vagy nem hallotta az a nő. Meggondolja, hogy kinek mit mondjon. Persze férfiak is lehetnek ribik ehhez kétség nem fér, de azért ha valaki túl van 50-100 "partneren" nyugodtan kelleti magát, rámászik a férfira lássuk már be, hogy tényleg ribi. És nemcsak a férfiak körében hanem még a nők is úgy gondolják. Ha a nő lefekszik buliban, részegen, tök ismeretlen férfiakkal, nem bánja, hogy bármit elkaphat tőle, vagy valamilyen erőszakos akkor miért bánja ha a férfi ribinek nevezi? Vállalja fel, hogy az, legyen rá büszke! Ha meg nem akarja, hogy róla beszéljen a város, közösség akkor ne szexeljen egyéjszakásokban, vagy egymás után jó sok pasival és kész.
aug. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
50%
8, oké, de akkor az a pasi is ribi aki nőkre nyomul és fekteti meg őket bulikban félrészegen nem?
aug. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
52%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..


E kérdés alatt egy pár válaszoló támogatja, hogy a nő járjon olyan férfival aki prostituáltakhoz járt. E kérdés alatt meg nem gond, hogy a nő ingyen dug minden jöttment faszival. Rendesen az emberek mutánsok. Úgy látszik, hogy minden mindegy. Csak amikor következményei vannak a viselkedésnek akkor kapnak az arcukhoz, hogy:

"Jaj, mit műveltem!"


Igenis ribizli az a nő akit nem zavar, hogy foglalt, családos, vagy milyen a férfi. Simán egymás után habzsolja a férfiakat. Akármit elkaphat a férfitól és ő tovább adhatja a következőnek. Orális szexszel is terjednek a nemi betegségek! Sőt még csókolózás közben is.

Felelőtlenség ész nélkül kefélni egyéjszakásokban főleg. Lehet herpeszed, sőt még HIV-d is. Teherbe eshetsz. Az csak egy dolog, hogy valaki lekurwáz! A férfi mindig férfi és a nő pedig nő (már ha nem operáltatja át magát) és soha nem fogjuk ki nőni, hogy a nő a ribizli míg a férfi király vagy hímribizli. A könnyen kapható nők többsége csakis szexre kell és nem feleségnek.

Tehát nem ártana gondolkodni és nem fejestül beleugrani a szexbe akárkivel akire viszket!

aug. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!