Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felnott ferfiaknak ez szokasuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnott ferfiaknak ez szokasuk, ha tetszik nekik valaki, vagy ez ilyen lanyos hulyeseg?

Figyelt kérdés

Tegyuk fel tetszik valaki az edzoterembol vagy munkahelyedrol, nem vagy bele szerelmes, jol kijottok de nem logtok azert egymas nyakan mindig, neha flortolgettek.

Tehat ilyen tetszetek egymasnak de nem is vagytok szoros kapcsolatban (akarmilyen oka is legyen).

Mennyire gyakori, hogy akar otthon eszetekbe jut a lany, vagy visszagondoltok hogy mit mondott nektek, ti mit mondtatok, akar kicsit tulgondoljatok a dolgokat.

Lehet hulye kerdes, de erdekel, hogy ez csak ilyen lanyos hulyeseg, vagy ferfiak is tudnak produkalni hasonlokat.😅


aug. 1. 19:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Lényegében megadtad a választ ezzel: "Tehat ilyen tetszetek egymasnak de nem is vagytok szoros kapcsolatban". Ergó nem, kb eszembe se jut.
aug. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%

Produkálhatunk mi is ilyesmit, de van jobb dolgunk is, mint fantáziálgatni (jobbik esetben).

Ha egy férfi hosszabb időt tölt ilyenekkel, az inkább egy tizenéves fiú kategóriája.

aug. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Talán igen, ha megfogott benne valami
aug. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Én rendszeresen gondolok rá, ha ilyen történik. Annyira túl is szoktam gondolni, hogy rájöjjenek.. az esetek 98-99%-ában, hogy esélyem sincs, mert vannak nálam sokkal jobbak Neki. :D
aug. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igaz én nő vagyok, de az ilyet úgy képzelem el, hogy amikor az illető magának okoz örömet, akkor az adott nőre gondol. Aztán ennyi, el is feledkezik utána róla. Tehát a túlgondolás az ilyen szexuális jellegű, de csak pillanatnyi lehet. Azt nehezen tudom elképzelni, hogy egy romantikus közös vacsoráról fantáziál vagy a leendő esküvőnkről. Kivéve persze ha valami nagy orgiának képzeli 😃
aug. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
20:12 Jogos. De pl. Én nem csak erről, hanem arról is, hogy hogyan fogjuk hívni a közös Gyermekeinket. :D 36F
aug. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%

Bakker mindenkinek van memoriája. Nekem is eszembe jut a pasi a melobol akivel flörtölünk is néha rosszban is vagyunk aztán megint egymásnak esnénk, de 3 lépés is van, mert ha tobb lenne, meg annyira mégse lenne jó mivel egymás másik oldalát is ismerjuk már.

A szexet kiélni meg arra jut más is annyira nem szerencsétlen egyikunk se, hogy egymasra legyünk szorulva, ha egymást kívánjuk is.


Kb ugy ugrik be néha hogy ah de kívánom, mikor jön már szabirol vissza, máskor meg úgy hogy mennyire gáz egy pali, vagy én mennyire voltam most gáz, aztán halad tovább minden ugyanugy mint eddig.

aug. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%
20:26 Nálam nincs ilyen ugra-bugra. Én, ha tetszik valaki nekem, 10-15 év után is tetszik, természetesen viszonzatlanul... 36F. :D
aug. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Csak akkor gondolok ilyenekre ha már kezdek valamit érezni iránta.
aug. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

8 az az hogy felszint látsz csak. Nem ismered meg. Vagy csak a kreált illuzioid rola neked teljesen elég is.



Azert akik joideje egyutt dolgoznak nemcsak a plátoi maszlagot látják egymásnak hanem bőven jobban kiismerik egymást.

aug. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!