Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő férfiasan gondolkodi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő férfiasan gondolkodik, az tetszik a férfiaknak?

Figyelt kérdés
Ha nem nyavalyog mindenen meg képes racionálisan hozzáállni a dolgokhoz.
júl. 26. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom elképzelni, hogy ez befolyásoló lenne.
júl. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyon.
júl. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tetszhet, de elsősorban akkor is a külsőt nézik és ha az nőies, pont az esetük, akkor gondolnak szexnél többre, mert szexre alapból gondolnak (ezt ők, a férfiak mondták nekem, mivel nem vagyok tipikus nőcis nő és haverkodnak velem inkább).
júl. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A környezetem ilyen nőit elnézve, nem. Az a pár ilyen nő mind egyedülálló vagy elvált már évek óta.
júl. 27. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
A feleségem ilyen és imádom benne. A hisztizést, meg a nyavalygást nem tudom elviselni. Örülök, hogy mindig higgadt éd racionális.
júl. 27. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam, hogy ha ez egy előnyös külsőhöz párosul.
júl. 27. 06:48
 7/9 anonim ***** válasza:

Számomra nagyon előnyös tulajdonság ha egy nő képes érett felnőtt emberként gondolkodni és asszertíven kommunikálni. Csak nagyon ritka az ilyen...

40/f

júl. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
Kifejezetten nem szeretik! Persze, mondják,hogy nincs hisztizés, de a legtöbb férfi imádja a kényes nőket, mert tipikus feminin dolog ez. Ha nőként férfiasan gondolkodsz, nem nevetsz a szar viccein, meg mosolyogsz, meg nem vagy kedves a semmiért, akkor teljesen láthatatlan leszel a férfiaknál. Ha nyíltan, egyenesen kommunikálsz, akkor akarnok nőnek fognak nevezni. Szóval ez egy tévhit, hogy a férfiak férfias gondolkodású nőt szeretnének.
júl. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%

Igen, tetszik. Egy munkatársnőm ilyen, de ő e mellett egy hisztigép, ha nem úgy mennek a dolgok, ahogy ő akarja.

Ha ez nincs meg az általad feltett kérdésben szereplő nőnél, akkor tetszene is.

júl. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!