Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan pasi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan pasi, aki megosztó nőkkel járt? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

A legutóbbi párkapcsolatom szétesése eléggé megváltoztatta a gondolkodásomat. Már nem keresek szerelmet, komoly kapcsolatot, stb. inkább csak szórakozni akarok.

És erre a megosztó nőket szemeltem ki.


Kik a megosztó nők? Akikről elég sok vita folyik.

Ezek a tipikus insta cicababák, akik, mintha egy felnőttfilmből léptek volna ki:

- minimum 170 cm magas

- szolis, csokoládébarna bőr

- festett, szőke haj, kék szem

- vastag, csábító száj

- szilikonos mell

- miniszoknya, mély dekoltázs.

- 18-25 év között van


Még sosem volt ilyen barátnőm, és szeretnék, akár több ilyet is.

Azon vagyok, hogy egzisztenciát építsek: a jövőben Svájcba utazom a rokonaimhoz dolgozni, és igyekezni fogok milliomost csinálni magamból. Szal ha a pénzre is mennek ezek a nők, meglesz a belépőm.


Akiknek esetleg van tapasztalata ilyen nőkkel, mit tud mondani?


júl. 31. 17:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért megosztó nők?
júl. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azért, mert egyesek nem kedvelik őket a kihívó stílusuk, és a plasztikai beavatkozásaik miatt.
júl. 31. 18:03
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez minden tipusu noi csoportra igaz!
júl. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Minek kell neked is ilyen? Ahh Istenem..,egyre több férfinak elment màr az esze. Csak is kizárólag a külsőségek…..
júl. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
#4 Mindig is ilyenek voltak a férfiak, mindnek ez kell.A műnők, meg a természetesen gyönyörű, hibátlan külsejűek.Csak amelyiknek nem jut, az beéri kevesebbel.
júl. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ilyenkor csak az a rossz, hogy folyamat a nők vannak szidva hogy milyen nagyok az elvárások. De mar kezdek rájönni hogy mi van itt. A fullos macának nem kellenek ilyenkor jön, hogy a nők elvárásai az egekben, de arra nem gondol hogy igazából a saját elvárásaik a nagyok.

Sajnos én is így érzem, hogy másokkal csak beérik

júl. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Engem nem igazán érdekelnek a nők elvárásai.

Amikor összejöttem egy nővel, akkor előtte nem igazán tűnődtem el azon, hogy megfelelek-e neki, vagy sem.

Ez inkább a vesztes pasik szokása, akik magukat a nőknél alacsonyabb státuszba helyezik.

Ha valaki úgy megy oda egy nőhöz, hogy meg akar neki felelni, akkor azonnal Game Over.

Az ilyen fulloa macáknál meg főleg, mivel azok nem szeretik a gyenge pasikat.

júl. 31. 19:45
 8/11 anonim ***** válasza:
De miért nem jó neked egy átlag lány? Vagy te is egy szuper jó faszi vagy?
júl. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Amikor Nagy Sándor fenyegette a Perzsa Birodalmat, akkor Dareiosz király üzent neki, hogy ha leállítja magát, akkor neki adja a Birodalom felét, plsz a lányát.

Ha jól emlékszem, talán Parmenión volt az, aki azt mondta a hódítónak: "ha én Sándor lennék, akkor elfogadnám az ajánlatot". Mire a hódító válaszolt: "Ha én Parmenion lennék, én is ezt tenném".

A többi már történelem: Sándor két csatában legyőzte a perzsákat, és meghódította az egész Birodalmat.


Na, én is így gondolkodom.

júl. 31. 21:10
 10/11 anonim ***** válasza:
#7 Pedig meg kell felelned a fullos macának.Mert ha csak megsuhintja a csóróság szele, már köszönni sem fog neked.Sok sikert.
júl. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!