Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkeresés az interneten....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresés az interneten. Megosztom a tapasztalataimat. Ti kit választanátok?

Figyelt kérdés

Adatok nélkül másolom be az első leveleket, így nem sértek meg vele senkit, még ha magára is ismernének itt.

Nagyon tanulságosak. Főleg azután, hogy válaszoltam nekik és megkaptam a második leveleiket...

Ha érkeztek hozzászólások, majd megosztom a második-néha a sokadik levélváltás és találkozás részleteit is. Folyamatában majd kiderül (akinek így elsőre ez furcsa), hogy miért is osztom meg nyíltan a magánlevelezést.


Előrebocsátom: Mindennek az ellenkezője az igaz...


1. Szia!


A fotód és a rövid bemutatkozásod alapján nagyon csinosnak, szimpatikusnak talállak! Szeretnélek megismerni! Kíváncsi vagyok Rád, hogy milyen álmaid, céljaid vannak, mivel foglalkozol? Mik a kedvenc szabadidős programjaid? Véleményem szerint, hasonló célok, közös érdeklődési területek nélkül nincs jól működő kapcsolat…


Nem szeretem a szürkét, az unalmast, az átlagost, mert én sem vagyok az! Független, különc, öntörvényű, de közvetlen, természetes, életvidám elvált férfi vagyok, aki azért az élete hátralévő részében szeretne tartozni valakihez! Gondtalan, harmonikus kapcsolatra vágyom, melyben az örömöket, sikereket szeretném megosztani egy hozzám hasonló, céltudatos, életre való, talpraesett partnerrel! Társat-üzlettársat keresek egy személyben!


Az alábbiakban olvashatsz rólam egy előre megírt bemutatkozást, amit kizárólag annak küldök el, aki a fotója alapján elnyerte a tetszésemet, akivel szívesen megismerkednék személyesen is!


Két évtizedig a médiában dolgoztam operatőrként, 6 éve váltottam és jelenleg több vállalkozással is foglalkozom. Többek között a 82 éves apámtól veszek át üzemeltetésre egy cserháti panziót ___ mellett (amihez kellene pár jó ötlet és egy kis marketing segítség: http://____), valamint üzleteket építek (pénzügy, energiatakarékosság-kiadáscsökkentés: LED- világítástechnika, egészség-wellness területén), de nyitott vagyok más közösen működtetett vállalkozásba is beszállni, ami segíthet a passzív tőkejövedelem mielőbbi elérésében!


Jó lenne, ha egy határozott, kellő önbizalommal rendelkező társat találnék, aki szeret emberekkel foglalkozni és szívesen építene, irányítana velem együtt egy-vagy több közös céget. Így még gyorsabbá válna az út a célunk felé és jobban is megérthetjük a másik elfoglaltságát és mindent, ami ezzel együtt jár.


Az én célom az, hogy üzlettársként rövid időn belül összegyűjtsünk elegendő tőkét a teljes anyagi függetlenség eléréséhez, hogy utána gondtalanul élvezhessük a közös munkánk jutalmát, gondolok itt az utazásra, természetre, sportokra, művészetekre…


Olyan optimista, céltudatos, lelki-szellemi szövetségest keresek, aki szereti a kihívásokat, akivel közösen, egymást erősítve, hamarabb megvalósíthatjuk álmainkat! Szerintem a hasonló hasonlót vonz!


Nem szeretem azokat, akik csak folyton panaszkodnak, de nem tesznek semmit, hogy jobb legyen az életük! Szeretném megélni a közös siker felemelő élményét és egy tartalmas, harmonikus kapcsolatot kialakítani, mely a szereteten, kölcsönös tiszteleten és megbecsülésen alapszik! Nem várom el, hogy feladd az eddigi életedet, tevékenységedet, én is az operatőri munkám mellett kezdtem el vállalkozni! A múltból okulva, a jövőt tervezve élvezzük együtt a jelen minden percét!


A közös üzleti sikereink mellett, az élet örömeit: utazás, kerti partik, vitorlázás, tenisz, naplemente a tengerparton, természetfotózás, kerékpártúrák, kirándulások, korcsolyázás, síelés, film, színház, koncertek, kiállítások szép élményeit is szeretném megosztani Veled!


Megtalálhatsz az IWIW-en vagy a FACEBOOK-on is! Te is fent vagy valamelyik közösségi oldalon?


Kérlek, hogy küldd el az e-mail címedet, örülnék a legfrissebb fotóidnak és a telefonszámodnak, vagy a Skype elérhetőségednek! Te is használod a Viber ingyenes telefon hálózatát?


Az e-mail és Skype címem: _____

Kíváncsian várom a válaszodat! Sikeres szép napot kívánok!


Üdv! ____


2. Szia!


Elárulok egy nagy titkot: nagyon belehabarodós típus vagyok. Ha valakit megszeretek, csak ő létezik a számomra, nem vágyom semmi másra, csak arra, hogy ezt ő is viszonozza. Ha az érzés kölcsönös, mindketten boldognak érezzük magunkat. Kipróbálnád ezt az érzést?


Üdv.:___


3.Kedves ____!


Nem vagyok még 40 éves de tartom magam annak!

Őszinteség, becsület, tisztesség, szeretet, hűség híve vagyok amit szeretek adni és kapni.

Független, rendezett körülmények között élek egyedül ezt szeretném megváltoztatni.

Komoly kapcsolatot szeretnék ha lehet egy életen át.

Távkapcsolat csak addig lehet míg ismerkedünk és ha látjuk a közös jövőt akkor az összeköltözés híve vagyok.


Kapok lehetőséget az ismerkedésre Tőled?


Szép napot!


Üdv.: ____


4. Szia!

Nem fogod elhinni de miattad fizettem elő az imént!

Persze ez csak számomra újdonság,mert nem nagyon vagyok meggyőződve a netes kapcsolat keresés tutiságában,de ez is egy lehetősé hát próbálom használni!

Nagyon megtetszettél a fotód alapján. Ha kölcsönös a szimpátia akkor várom a válasz leveled!!A hódító csöpögős /hú de szerelmes lettem /kihagynám,nem az én stílusom.

Egy virtuális hódolod,aki bízik a személyes találkozás pozitív kimenetelébe!!

Üdv: ____

Ha csak mail-ben tudnál(akarsz) válaszolni : _____

Én még élek úgy hogy a remény is!



5. Kedves___!

Szép vagy, a szememnek kellemes. Az adatlapomat megnézted?

___


6. Szia!


Nagyon szimpi vagy így a fotó és a bemutatkozó alapján , ha nem vagyok számodra közömbös szívesen megismerkednék veled ,amennyiben rossz helyen kopogtatok úgy elnézést a zavarásért és további sok sikert kívánok :)

___



7.

Szia!


Fényképed és rövid bemutatkozásod alapján szimpatikusnak talállak. Röviden magamról. 174-cm, 42 éves ( de álltálában kevesebbnek néznek ) sportos testalkatú, rövid barna hajú, kék szemű fiú vagyok. Szererem a természetet, szeretek sportolni ( rendszeresen kondizom ), de ugyanakkor szeretek sakkozni is, nem vagyok az a mindig gyerünk valahova típus, otthon is szeretek néha lenni, beszélgetni tevézni, zenét hallgatni stb.. Szeretem az állatokat főleg a kutyákat.

Rendezett anyagi háttérrel rendelkezem, saját lakás és kocsi.

Nincs gyerekem, de szeretnek és persze nincs párkapcsolatom.

Ja és a lényeg csak komoly kapcsolat érdekel.


Ha rövid bemutatkozásommal felkeltettem az érdeklődésedet, akkor küldök fotót is magamról.

email címem: _____

Kérlek küld el az azonosítódat, ha az e-mailemre válaszolsz.



Várom válaszod


8. Kedves!


Feltehetően egy bűbájos tündéri, jóakaró ember vagy! Izgalmas, szép, kedves, szeretetre méltó, igazi nőnek gondollak. Tudom, hogy egy-két szempontból talán gondolható az, hogy nem én vagyok az ideális, de nagyon szeretnék beszélni Veled, nagyon szeretnélek látni. Jók a megérzéseim, és talán Te is örülnél nekem. Lehet, hogy látszólag nem én vagyok az igazi hozzádvaló, de kérem előre ne ítélj! Istenem! Fontos lenne, hogy higgy nekem! Kérem, hogy légy bátor és hívj fel, vagy küldd el a telefonszámodat! Semmit sem veszíthetünk! Csak nyerhetünk! Ha akarod küldök fényképet is a privát e-mailedre. Ha van hitünk, a Jóisten is akarja és pozitívan gondolkodunk, akkor varázslatosan boldog lehet az élet! Csodák valóban történhetnek! Ebben én sem kételkedem. Nagyon várom a válaszodat!


Kézcsókkal egy szintén keresztény, Istenhívő, vallását gyakorló a szürke mindennapokból kiszakadni akaró, a sablonok szerinti életet el nem fogadó, álmodni tudó férfi, aki optimistán, hatalmas hittel és bizalommal kezdi elölről, gyönyörű szerelemre várva tudja, hogy csak a bátrak lehetnek boldogok, akinek nagyon tetszel és, aki máris a hódolód:

___


2012. aug. 10. 09:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

nem olvastam végig, minek:)

úgyis Te döntesz!

2012. aug. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

én végigolvastam, nekem a 7. a legszimpatikusabb.

kíváncsian várom a folytatást, hogy valójában mi igaz ezekből a bemutatkozó levelekből :)

2012. aug. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
6. és 7.elmegy,a többi nekem elsöre túl sok,vagy nyálas,vagy mindkettő.
2012. aug. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 nevem-senki ***** válasza:
Érdekes, nagyon érdekes.. a legjobban azt várom, h kiderüljön: miért hozod nyilvánosságra a magánlevelezést?
2012. aug. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Diavolino44 ***** válasza:

Igen pontosan ezert gondolom az internetes tarskeresesrol, hogy

csak egy ugrodeszka, ha valaki szimpatikus talalkozni kell minel elobb.

Ezek jol hangzo levelek amikre a nok valoszinuleg valaszolni fognak.

De oszinten akkor ferfikent, ha nem csak egy numera erdekel, mit irjunk?

Csakis ugyanilyen levellel tudok kezdeni, s orulok ha valaki valaszol...

Bar oszinten ritka az a no aki felkellti az erdeklodesemet. Sok no csak azert van fenn az oldalon mert az onbizalmat akarja novelni.

Tesz fel 3 kepet. Meg egy mosolygos, vidam nem hetkoznapi lany vagyok mondatot. Ezzel mit kezdjek??

2012. aug. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
3 és 6-osban látok lehetőséget.A sokaknak tetsző 7-es furákat ír,számomra nem tűnik "normálisnak"(ne értsétek félre).
2012. aug. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

ufagfkgr vhaelvbgaleiutzhvbueilrhvluazugtre ezt az egészet 2x ra irom leés olvasom el:@@@@@ (a nyamvadék életbe véletlen kiléptem:@)


#1; ezt olvasva néhol azt éreztem h egy üzletbe kíván befűzni, aztán azt h egy jógi, végül pedig mintha a twilight könyvborítóját olvastam volna

#2; ez olyan snapsz

#3; tenyérbemászó + még el is akar venni, de furcsamód szimpixD

#4; ahhoz képest h nem akart hódító és csöpögős lenni, az utsó mondattal sikerült jól elb*sznia

#5; - (pedig az első mondat olyan cuki)

#6; ez olyan h; írok neki, úgyis mind1, nem fog visszaírni

#7; az alapján h fiúnak említi magát és h kondizik, szerintem nem vágyik másra csak h dugjon egy jót mint annak idején

#8; ezt olvasva elkezdtem szégyellni magam h milyen szavakat használtam ebben a válaszban, és h h elítélem az embereket:\\


igazából mind elég, h is mondjam... áhh nem tudom, egyszerűen mind furi !!:D

17L

2012. aug. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Találkozz velük és személyesen eldöntöd, egy személyes találkozást szerintem megérdemel mindegyik, amelyik kicsit is megfogott.
2012. aug. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem az összes levél borzasztóan unalmas és fantáziátlan. Én ezeknél százszor jobbakat írok, ha akarok.:)
2012. aug. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mind gáz, válassz engem!
2012. aug. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!