Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az kevésbé elfogadott, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az kevésbé elfogadott, ha egy férfi jól szituált nőt keres, mint fordítva?

Figyelt kérdés
júl. 31. 15:24
 1/6 FERI BÁCSI VILLANYÓRÁJA ***** válasza:
0%
Hallottad már a CamelPHAT - Easier SUB FOCUS remix című slágert?
júl. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én gazdag családba születtem, mindenem megvan, jelenleg pedig egy egyetemista sráccal randizgatok, akinek még szobatársa is van, de nálam tudunk lenni, szóval nincs ezzel probléma, egyikünket se zavarja ez. :)
júl. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Úgy érzem jelenleg erre van szükségem.
aug. 9. 20:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Kereshet, csak találni nem fog, ha ő maga nem egy gazdag félisten.
aug. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Férfiként mondom, hogy te személyszerint azt keresel akit csak szeretné itt senkinek semmi köze hozzá.

Viszont ha alapossan körenézel , akkor látni fogod hogy semmit se adnak ingyen, egy olyan kapcsolatan ahol nincs meg a mérleg és a másik adja a sok pénzt , te pedig ...... valamit.

Viszont ha túl nagyok a különségek , akkor a "gazadag" család mindig is éreztetni fogja hogy te szegény/csoróként csak eházasodtál, aztán majd mikor a családi biznis is előkerül akkor hamar kiderül hogy te tudd hogy hol a helyed , s általában iztos hogy nem a családi üzletben....stb...stb.


Pasiként soha nem voltam aranyásó, több gazdag barátnőm is lehetett volna, de sose akartam belemenni ilyen kapcsolatokba.

A csajok is zűrösek voltak , meg a családjaik is , hiába a sok pénz.

Az önérzetem sokkal többet ér.


Illetve még egy gondolat , ismertem néhány embert aki belement. S mikor szakítás vagyis vállás lett előle , akkor pont olyan csupsz seggel ment mint ahogy jött , s hiába csinált bármit a "gazdag" családért , az nem jelentett semmit.

aug. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 Ezért kéne antikapitalizmus és ezért kéne újraelosztás, hogy ne legyenek ilyen nagy egyenlőtlenségek, plusz a nagyobb klíma katasztrófa elkerülése miatt is meg kéne haladni ezt a rohadt kapitalizmust. Tanulni kell a bolsevizmus hibáiból persze, de a kapitalista rendszer tönkreteszi és elidegeníti egymástól az embereket és egy új szociális rendszer kell! A baloldal távolodjon el a wokeista szartól és újra a kapitalizmussal szemben álljon! Elegem van abból, hogy mindent a profit irányít és az ember és a többi élővilág nem számít annyira, tönkre van téve a bolygó ökoszisztémája és az unokáink jövőjét fogjuk tönkretenni, hogyha hagyjuk, hogy ez a kapitalista rendszer fennmaradjon még tovább! Egy jobb társadalomban nem kellett volna ezt a kérdést feltennem és azon jár az agyam, hogy szükséges vagy nem szükséges ez az elvárás, mert olyan helyzetben élek ami megkeseríti mindennapjaimat. Társkeresést is ez a fennálló rendszer teszi tönkre és belőlem is ki hoz ilyen elvárásokat. Tönkre teszi a személyiségünket és nem csak én rengetegen szenvednek emiatt, csak sokan leszarják a politikát, de ezzel a demokráciánkat cseszik szét, mert egy demokrácia csak úgy tud fennmaradni, ha foglalkozunk közös ügyeinkkel. Hihetetlen nagy harag van bennem mind az Orbán rendszerrel, a hazai közélettel, magyar pártokkal kapcsolatban és ezzel a neoliberális globális kapitalizmussal is! Bárcsak ne csak én érezném ezt a haragot és az emberek nem fogadnák el ami van és az igazság érzetük, az elidegenedés ellenességük és a napi mókus kerék mechanizmusa ellen tüntetnének. Szégyellem hogy ilyen elvárás megfogalmazódott bennem!
aug. 28. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!