Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs önbizalmam ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs önbizalmam ismerkedni, ha valójában még soha nem volt negatív tapasztalatom ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Abszolút nem vagyok egy csajozógép, 33év alatt összesen 4 olyan lány volt, aki megtetszett, és szerettem volna összejönni velük. Ez minden alkalommal sikerült is, ez mind többé-kevésbé tartós kapcsolat volt. Rajtuk kívül nem volt olyan kiszemeltem, aki elhajtott volna, szóval mondhatjuk, hogy eddig 100%-os az arány :D

Mindezek ellenére félek ismerkedni, flörtölni. Mindig a következő kérdések pörögnek a fejemben:

-Mi van, ha rossz néven veszi a közeledésem?

-Mit fog gondolni rólam?

-Egy újabb lúzer leszek, akiből aznap már hármat lekoptatott?

-Vajon elmondja a barátnőinek, és majd mindannyian rajtam röhögnek?



júl. 27. 02:01
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Mert hülye vagy, már bocsánat
júl. 27. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha semmilyen kudarc nem ért még nőknél, akkor az önbizalomhiányod teljesen alaptalan!
júl. 27. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert nem akarod, hogy vicc tárgyává válj. A nőkről akikhez közelednél, azt gondolod, hogy majd kibeszélnek a hátad mögött, és ezt nem akarod (ki akarja??). Nem látod bennük a garanciát/bizalmat, hogy ezt nem fogják megtenni és ez elveszi a kedved.

Kérdés: volt e már olyan nő, akiről ránézésre tudtad, hogy nem tesz ilyet? Ha igen, vele is előjött a leírt probléma? Az említett 4 nő milyen volt?

júl. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert túl sok időt töltesz itt és elkezdtél azonosulni az itteni beteg mentalitással
júl. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne agyalj.
júl. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem neked pont hogy a hibázások miatti kudarcokra van szükséged. Ha azokon túlteszed magad már lesz önbizalmad.
júl. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!