Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fogják a férfiak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fogják a férfiak a természetükre hogy nekik nem elég egy nőt megfektetni de az undorító ha egy nő már a második párjával van?

Figyelt kérdés
júl. 27. 00:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak sem egy homogén massza. Aki ezt gondolja, az valszeg ezt tanulta gyerekkorától a közegéből, és nem mindenki gondolja ezt.
júl. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
12%
Én nem gondolom azt, hogy nekem nem elég egy nőt megfetetni. Azt viszont már viszolyogva fogadom, ha 4+ volt neki. Elég nagy durránás kellene legyen a csaj minden téren, hogy ezt kompenzálja.
júl. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

4+ hány évesen? 17 vagy 47?

Kopik neki amúgy vagy miért? Biztos hogy neked is életed végéig 3 nőd lesz? Számold!!

júl. 27. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Senkinek sem undorito a peldad.. kb 15-20 pasinal max..
júl. 27. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
15%

Inkább az az undorító, hogy visszakacsintgatnak az exekhez, nemtől függetlenül, ilyen üres dumával, hogy: milyen jó ember is volt ő, csak kár, hogy a kémia(!) már nem működött. Blablabla...

Mi van abban olyan nehéz feladat, hogy eldöntse az ember, hogy van szerelem, vagy nincs? Nincs már szerelem, de azért valami egyéb s..rság miatt még mindig sóvárog visszafelé az életében. Ezzel persze mérgezi a jelenét is, még a jelenlegi párjának is. Megreked, nem tud továbblépni, bizonytalan.


Mondjuk ezt én sem értem, hogy miből gondolják a nők, hogy minden férfi hímringyó. Mikor közben mi férfiak is tapasztaljuk, hogy nem minden nő ribi. Nagyon sok, tisztességes, vallásos ember beéri egy társsal egész életében.

júl. 27. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

De ha azt mondjuk hogy a férfiak több nőt fektessenek meg de a nők csak egy férfival legyenek mert minden más "fúj" az egy idő után matematikailag hogy jön ki?


Eleve az itteni erdekes figurák férfitöbblet miatt orjongenek, és ha a egy férfi szexel ahhoz mindig kell egy nő is.

júl. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem így gondolom. Sosem volt célom minél több nőt "megfektetni".

F

júl. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#5 értelek. Párommal szoktuk ezt megvitatni sokszor, mivel manapság elég kevés fiatal az olyan aki "tartogatja" magát. Szerintem mindkét fél részéről undorító ha valakinek pl 6-7 embernél több a bodycountja. Persze nem mindegy hogy 20 évesről vagy 40 évesről van szó.
júl. 27. 11:06
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem a férfiak mondják, hanem a hlyegyerekek. Az is érdekes, hogy valamiért te csak ilyeneket ismersz...
júl. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
6-7 ember, undorító... Ez csak szex... nem mindenki akar és csinál azonnal komoly kapcsolatot a fiatalsága elején. Mit kell rögtön ítélkezned minden emberről ismeretlenül? Áh, szánalmas.
júl. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!