Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők még 50 évesen is miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők még 50 évesen is miért akarnak velük egyidős vagy idősebb férfit?

Figyelt kérdés

Tudom van kivétel aki fiatalabbat akar, de a nagy többség még akkor is amikor már nagyon durván látszik a kor a férfin, akkor sem akar fitt, fiatal, feszes férfitestet, hanem az öreg kell neki.


Miért?



júl. 26. 22:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Mert biztonság érzetet ad.
júl. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A férfi nem egyenlő a testével. Az hazugság volna, hogy valamennyire ne számítana, akár 50 évesen is, az, hogy valaki hogy néz ki, de az legalább annyira fontos, hogy tudjak vele nevetni, vagy, hogy félszavakból is megértsúk egymást.

Szerintem ez utóbbiakra sokkal nagyobb esély van akkor, ha egykorú a társunk.

júl. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
20%
Mert már nem néznek ki jól, de egy vén trottyos mellett, aki rendszeresen behugyozik, még van önbizalmuk.
júl. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mért?olyanokkal legyenek akik a gyerekük lehetnének?
júl. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ötvenes férfiak sem mind egyformán tartják magukat. Ismerek én olyat nem egyet, aki simán egy tízest letagadhat. Külsőre, természetre, mindenhogy, simán.
júl. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ez hiúság, de nem szeretem magam öregnek érezni egy férfi mellett. Hiába látom, hogy jobban néz ki, csak a kisfiút látom benne, nem a férfit. Volt egy 7 évvel fiatalabb férfi, aki nagyon határeset volt, mert teljesen az esetem volt, de mégis éreztem, hogy nem tudok belemenni ebbe a vonzalomba, mert zavar a korkülönbség. 2-3 év belefér, max.5, de igazán férfinek csak idősebbet tudok látni. Életem legnagyobb szerelme 47 éves volt, én pedig 41, amikor megismertem. Soha senkihez nem fogok tudni úgy vonzódni, mint hozzá.
júl. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező az a tipikus fiatal kölyök, akit lepattintanak a nála érettebb nők és ezért hisztizik. Megpróbálja lehordani az idősebb férfiakat, hátha egy kis szex reményében majd felajánlkozik bármilyen nő is ennek a "fiatal csődörnek". Annyira átlátszó és szánalmas. Egyrészt inzultus a női intelligenciára nézve, másrészt kivetíti a saját korosztályában elszenvedett kudarcait.
júl. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Vannak férfiak és nők akik párnak nem "egy testet" akarnak, és ők az intelligensebb része amúgy az embereknek.
júl. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem akarunk, nekünk is a fiatal, lobogó hajú és lelkű férfiak tetszenek, de hát őket meg a náluk fiatalabb lányok érdeklik. Kereslet-kínálat :)
júl. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Miért? Egyszerű a magyarázat,pénzért mert egyes nőknek semmi sem számít ha vén trotty is de tele van pénzzel akkor jöhet a csere.

Saját tapasztalat velem is ez történt most egy 60 pluszos kényezteti.

júl. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!