Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A stílusom miatt lehet ez,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A stílusom miatt lehet ez, hogy csak az idősebb pasik akarnak tőlem bármit? Vagy nekik már mindegy milyen a csaj?

Figyelt kérdés

Szeretem a retró cuccokat.

De nem azokat, amik ma annyira menők a tizen-huszonéves korosztályban, hanem az ilyen pliszírozott egyberuhákat pl., olyan könnyű, libegős vagy mondjuk hátul kivágott ruhákat amilyeneket Marilyn Monroe viselt, meg az ő korában volt népszerű.

Olyannak kell elképzelni hogy nem olyan modelles, karakteres arcom van hanem inkább az a babás, hullámos szőke hajjal - szóval nem dögös, erotikus, hanem talán olyan ártatlanabb kisugárzásom van és ez nem megjátszott, ez vagyok én.

Mindig csak negyvenesek és annál idősebbek szólítanak meg, mernek beszélni velem, őket érdeklem.

Lehet hogy emiatt van hogy ennyire nem vagyok vonzó a korosztályomnak?

Vagy egy bizonyos kor után a pasik már nem válogatnak csak az számít, legyen a lány fiatal és naiv?


2013. febr. 26. 20:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Közrejátszhat a stílusod is igen, vagy még esetleg az lehet, hogy a külsőd alapján másik korosztályba raknak be. mint amiben vagy. Pl az arcod felnőttesebb, idősebben néz ki stb. Én is ugyanebben a cipőben járok, és kiderült hogy 21 éves létemre 26-32 évesnek titulálnak az emberek :D
2013. febr. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!