Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, férfiak többsége 40 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, férfiak többsége 40 év felett már tényleg nem szexel, csak hazudnak erről?

Figyelt kérdés
Akár házasságban, párkapcsolatban sem szexelnek.

júl. 26. 14:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi 40es pár vagyunk, a gyerekek már viszonylag nagyok, így többet szexelünk mint fiatalon.
júl. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
100%
55. házassági évfordulónkat ünnepeltük a napokban. Nálunk nagyon jól működik a szex, van hogy naponta többször is. Szerintem ép úgy kívánják egymást a párok mint amikor fiatalok voltak. Nincs különbség!
júl. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Házasságban is keféltem rendesen a feleségemet, amíg el nem vált tőlem. Neki kevesebb volt az igénye, nekem legalább heti 1 szeretkezés kellett volna.

Az új párom idősebb nálam, heti 4-5 x szeretkezünk.

46 F

júl. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"tényleg nem szexel, csak hazudnak erről?"


Mármint KINEK?

júl. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Most akkor én értettem félre a kérdést, hogy a nők lettek megszólítva a férfiak teljesítményét illetően? Vagy azok a nők értették félre akik saját magukról válaszoltak?
júl. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Férjem 41, én 48. Hetente 2 -szer szexelünk kb.
júl. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Hát, találkozgattam párszor 40+ éves csajjal. Lehet hazudott róla, hogy találkozgat velem :D
júl. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Oldfire ***** válasza:
Baromság. Közel 70 éves vagyok és 2 naponta ledöntöm a párom
júl. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, de nem számottevő többség. De azért a többség. Van azért menopauza, csökkent libidó, szexmentes házasság, ahol akinek több igénye lenne, sem megy el megcsalni a másikat, erekciós problémák.
júl. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!