Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiaknak kb. hány éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknak kb. hány éves kortól kezdve nem illik már érdeklődni 18-25 éves nők iránt?

Figyelt kérdés

júl. 24. 20:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%

Egy 40+ pasitól azért már érdekes, ha egy gimis, éppen egyetemista korú lánnyal kezd, aki tulajdonképp a lánya lehetne, ha időben kezd szaporodni.

Szerintem nincs "illik", "nem illik" ebben a kérdéskörben, de több tíz év korkülönbség azért felvet kérdéseket szerintem.

júl. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
EZ nem kortól hanem pénztárcától függ.
júl. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
25-35
júl. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
28-35
júl. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
14%
31 vagyok akkor nekem szabad meg !
júl. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Amikor már kezd apja korabelivé válni. Amikor már a korkülönbség 16 év vagy több.
júl. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
5
júl. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerinted foglalkozik ezzel bárki is?


Maximum azzal szoktak, hogy legyen legalább 20.


De senki nem törődik ilyennel ha összejön egy 20 éves összejön. Millió ilyen eset van, ezt mindenki tudja.

júl. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
23%

Sokan féltékenyek és dühösek arra, ha egy mondjuk 37 éves egy 25 éves nővel van együtt.


Mert úgymond elvette őt a 25 éves srácoktól.


De tele van a világ ilyenekkel ja.


Én speciel úgy vagyok ezzel, hogy legyen túl a tanulmányain, fősuli egyetem vagy tanfolyamok

---ez kb úgy 23

júl. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
30
júl. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!