Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy a férfi masszőr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a férfi masszőrömön kívül, minden más férfi érintésétől viszolygok, szinte mondhatni a hideg kiráz tőle?

Figyelt kérdés

Sport miatt fájdalmaim voltak és barátnőm rászedett, hogy menjek el vele gyógymasszázsra mert ő rendszeresen jár és jó a masszőr.


Először tőle is kicsit tartottam.


Most meg már több mint 1 éve járok hozzá, eleinte fájdalom miatt most pedig azért is mert jólesik.


Úgy érzem ő az egyetlen akitől élvezném és el tudnám fogadni, hogy simogatna mindenhol, hogy bárhol hozzámérhetne.


Azt mondják, hogy nem lehet tudni az ember mikor hol ismerheti meg a megfelelő társát...szerintetek rákérdezhetnék nála, hogy mi lenne ha masszázs után maradna e tovább beszélgetni vagy, hogy beszélgetni.

Lehet, hogy mások is megkérdezik az ilyen masszőröktől, de vajon lehet esélyem.


Egyébként igen még nem voltam együtt senkivel. De másban nem is bízom, és mióta ő van azóta nem is akarok mást.


júl. 23. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? És a masszőr?

Ki lehet próbálni, bár nem feltétlen az érintés felől kéne megközelíteni az egész párkeresés dolgot, még ha fontos is. Lehet, valakit valami más miatt kedvelsz meg, és utána az érintése is jól fog esni.

júl. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő nem közeledett feléd akkor csak a munkáját végzi szóval hiába akarsz vele beszélgetni, szexelgetni.
júl. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Ha fiatal nő vagy, akkor a férfi biztos megmasszírozna és megsimogatna máshol is, ha nincs kapcsolata. De lehet, ennél több nem lenne.
júl. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem ez totál szex felkérésnek hangzik.
júl. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert az első férfi aki hozzád ért.
júl. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen tudom, hogy az első aki hozzám ér.

De ahogy beszélgettem mással, is egy normális masszőr nem is próbálkozik mivel nem egy szexmasszőr meg hasonlók, hanem egy normális akiket rendes szalonokban is ismer az ember.


21 vagyok , és igen nem volt még senkim.

júl. 23. 21:27
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ne így csináld. Hanem azt kérdezd meg tőle, hogy tőled elfogadna-e egy masszázst visszonzásképpen. Ha igent mond akkor nincs más dolgod mint ügyesen masszírozni és te egy érzékibb masszázst is adhatsz neki.

Remélem érted mire gondolok. Biztos hallottál már a happy end masszázsról. :)

júl. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akik hozta jarnak valszeg jo reszenek csak tole esik jol .. rengeteg no bele esik a masszorebe mivel a nok testenek majdnem minden resze erogen zona igy szexualis vagyat rengeten ereznek ekkor..
júl. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pfffff, mentem volna masszornek inkabb 🤣



40F incel

júl. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!