Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudom, hogy egy 40-es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy egy 40-es pasi több akar lenni, mint kolléga?

Figyelt kérdés

Amiket eddig tapasztaltam: sokszor véletlenül ugyanott van, ahol én, de néha láthatóan semmi dolga, csak arra volt kedve sétálni / támasztani a falat. Kb. 10-ből 8-szor mosolyog, ha rám néz, illetve mindig köszön, ha messziről lát integet. Ha csak úgy elhalad mellettem, sokszor hozzám ér, de csak pár másodpercig tart az érintés és nem mond semmit olyankor. Volt néhány elég mély beszélgetésünk, akkor olyanról is beszámolt, amiket másnak nem mond el csak úgy az ember, zavarbaejtő, személyes dolgokat. Ő is megtudott rólam egy dolgot és talán úgy érezhette, kevésbé lenne kellemetlen számomra, ha ő is elmond valamit magáról, ami hasonlóan kínos.

Ami összezavar: soha nem hívott el sehova, nem érdeklődik, hogy van-e barátom. Ha érdekelném, gondolom már lépett volna. Nem egy nőcsábász, másokkal nem ennyire közvetlen egyébként, szóval elképzelhető, hogy csak félénk, önbizalomhiányos?!


júl. 19. 05:30
 1/5 anonim válasza:
78%
Hány éves vagy nyuszifül?
júl. 19. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
05.44 Ha már így rákérdeztél: 36 vagyok. Igen, ilyen idős korban már illene "levágni" a jeleket, már ha azok tényleg jelek, de mégsincs ez így, mert sajnos vagy nem sajnos az életem úgy alakult, hogy nem a pasizás töltötte ki az eddigi életem, hanem kb. a túlélés. Nyuszifül.
júl. 19. 05:58
 3/5 anonim válasza:
73%
És túlélted? Nyilván tetszel neki. Hajts rá. Hol éltél eddig? Egy szigeten?
júl. 19. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
Valszeg komolytalanok a szándékai és csak testi kapcsolatot akar. Ha tényleg meg akarna ismerni, akkor elhívott volna tisztességesen. Mély, személyes témákról nem éri meg így beszélni, nem tudhatod, hogy vissza él-e vele.
júl. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha több akar lenni, akkor el fog hívni randira.

A többi csak duma...


Üdv.: egy sorstàrsad

júl. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!