Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Én szeretnék lenni a méltóságt...

Én szeretnék lenni a méltóságteljesebb, okosabb, de viszket a tenyerem, annyira szeretném neki visszaadni. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Egy 40-es kollégám kedvesen udvarolgatott nekem. Legalább 3x utasítottam vissza azért, mert van párom. A 4. elutasítás után legörbült a szája, és elkezdett osztani, hogy azért nem zavarja, hogy barátom van, mert én 30 vagyok, a barátom meg 27, és nem vett még feleségül, pedig 8 éve együtt vagyunk, és tudjam meg, hogy ő csak egy egészségesebb perspektívát kínált nekem, amihez kell az, hogy a férfi 10-15 évvel idősebb legyen. De majd jót röhög, amikor 35 évesen próbálom újrakezdeni az életem. Hiába nézek ki most a korom ellenére 20-25-nek, egyszer beüt a kor. Úgy adta ezt elő, hogy 3 másik kolléga is hallotta, rohadt kellemetlen volt. Ő azt állítja, hogy az volt kellemetlen, ahogy én mások füle hallatára reagáltam az udvarlására pokróc stílusban, jeleztem elvileg, hogy nyeregben vagyok, ő meg egy csíra, nevettek is rajta páran és pletykák indultak.

Azóta visszahallottam, hogy volt már egy megszólalása egy másik kolléganőre, aki 34 évesen ment szülni, és az lett a vége, hogy a HR beszélgetett el vele, és azóta egy asszisztens meg azzal jelentette, hogy zaklatja, szóval ha én is jelenteném, akkor szinte biztosan megütné már a bokáját.

Megtegyem?



2022. júl. 11. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én simán jelenteném. Nem te vagy az első, és nem is te leszel az utolsó, ha hagyjátok..
2022. júl. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd fel a vèn barmot.
2022. júl. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

"De majd jót röhög, amikor 35 évesen próbálom újrakezdeni az életem. Hiába nézek ki most a korom ellenére 20-25-nek, egyszer beüt a kor"



Mondjuk ebben igaza van, annak ellenere, hogy kisse szarhazi a faszi.....



38F incel

2022. júl. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy jelentsd! Az ilyen patkányok tanulják meg, hogy hol a helyük. Bárcsak minden ilyen esetet jelentenének... Szóval pont azzal leszel az okosabb, ha jelzed.
2022. júl. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szólj neki, hogy ha nem száll le rólad, intézkedni fogsz és ez az állásába is kerülhet. Ahelyett, hogy dolgozna, zaklatja a nőket.
2022. júl. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, jelentsd, durván vájkált a magánéletedben, ez egy tök szabályos és helyes eljárás, hogy jelented. Azt hittem, pofán akarod verni. Megérdemelné, de azt azért nem javaslom.
2022. júl. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Jó, jelentem. :) Igazából erre hajlottam, jól esik a támogatás.


Kedves 38/F incel!

Neki meg nemcsak fog, hanem már beütött a kor, és ő áll ott nyomorultul, egyedül, és ahogy visszahallottam kollégáktól, huszonévesen volt egy 2 éves kapcsolata, azóta meg csak irritálóan nyomul mindenkire.

Nekem pedig párom van, nem tudom, miért veszitek készpénznek, hogy nekem kell majd újrakezdeni az életem, mikor 8 éve van párom, és semmilyen jel nem utal arra, hogy szétmennénk, sőt, augusztusban házasodunk össze.

2022. júl. 11. 18:36
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsétlen vén majom kapálózik, és még jósnak is képzeli magát :D Az összes ilyen nyomorult majom ezzel próbálkozik itt is, hogy hajmeresztő jövőt próbál lefesteni a fiatal nőknek. Miközben annál hajmeresztőbb semmi se lenne mint 35 évesen 55+-os papival legyen egy nő. Inkább az egyedüllétet választaná bárki. Én jelenteném, rúgják ki, hátha akkor elgondolkodik hogy érdemes-e görénykedni.
2022. júl. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#7 Azért mert rosszindulatúak. Próbálnak másokat is lehúzni a saját szánalmas szintjükre.
2022. júl. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Hívd ki egy kick-box meccsre inkább, és győzd le:).
2022. júl. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!