Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, lányok, szemkontaktus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok, szemkontaktus sokat számít? Sokat dob egy srácon ha mondjuk most találkoztok, beszélgettek vele életetekben először/másodszor, számotokra szimpatikusabb lesz tőle?

Figyelt kérdés

júl. 18. 21:27
 1/7 Nincstovább válasza:
52%
Az attól függ, hogy hogyan néz az a férfi. Ha meredten, pislogni se pislog az inkább ijesztő. De igen, kell, hogy lássuk a másik szemét, mert azok kerülik a szemkontaktust, akik bizonytalanok vagy hazudnak🤷🏼‍♀️
júl. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokat számít! Nem mindegy, hogy a cipőjét bámulja, vagy össze-vissza néz, nem pedig arra akire elvileg koncentrálni akar.
júl. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Ezt hogy érted? Már azért is medál jár, ha arra néz, akivel beszél?
júl. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1 nem kell végletekre gondolni, teljesen általános helyzetre gondoltam.


#3 nem, nem jár medál. Csak úgy érzem hogy lehetnék ebben sokkal jobb is, például melóban is néha találkozok szimpatikus lányokkal, elgondolkoztam azon hogy akár ez is hiányozhat hozzá hogy sikerem lehessen.

júl. 18. 22:56
 5/7 anonim válasza:
0%

Volt már abortuszom, alkesz is fiatalabban, probaltam ezt azt, de sose tudtam ráfuggeni fél évnél tovabb,mert unalmassá vált.

Ettol függetlenül autista, ocd-s is vagyok.

Van érettségim,szakmam,eletem,egyetemen tanulok,van melóm,van hol laknom,parom,barataim

senki nem kevesebb,hogy az ember éli az életét.

júl. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4, de az is lehet, hogy érződik rajtad a görcs, hogy neked már mindegy, csak valaki legyen.
júl. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha jol neznel ki,odaldnnenek erted szemkontakt nelkul is...
júl. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!