Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem mondja el nekem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mondja el nekem, hogy ki volt az előző barátnője?

Figyelt kérdés

Előttem egy barátnője volt, egyetemista idejében.

Többször rákérdeztem, mindig az volt a válasza, hogy nem mondja el, mert az már a múlt, és nem folyásolja be a jelent és a jövőt.


Én csak annyit akartam volna megtudni, hogy hogyan nézett ki az a csaj.


Mert még mindig nem hiszem el, hogy szeret engem, és velem tervezi a jövőt. Nem látom magamban azt, amiért mellettem maradna.


Nektek válaszolt a párotok, ha kérdeztétek ilyesmit?


júl. 18. 13:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Mert az égvilágon semmi közöd hozzá, azért.
júl. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Miből gondolod, hogy nem vagy szerethető? Adott valaha okot, hogy kételkedj benne? Ha nem, akkor az ex csekkolása helyett magadon és az önbizalmadon kellene dolgoznod!
júl. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Nem mindegy??? Mit rugódzol ezen? 😓
júl. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

"Én csak annyit akartam volna megtudni, hogy hogyan nézett ki az a csaj."

De miért? Mi értelme tudni hogyan nézett ki?

Utána meg hozzá hasonlítgatnád magad.



"Mert még mindig nem hiszem el, hogy szeret engem, és velem tervezi a jövőt. Nem látom magamban azt, amiért mellettem maradna."

Ha alapból nem bízol benne, min változtatna, ha tudnád, hogyan néz ki az ex?



"Nektek válaszolt a párotok, ha kérdeztétek ilyesmit?"

Nem kérdeznék ilyet. Mert minek ez?

A párod a lehető legjobb választ adta. A múlt az múlt, nincs már jelentősége.

júl. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Grizesteszta ***** válasza:
100%

Húha, ha a krapek valóban egyetemista volt és nem hagyta abba az első félévben, akkor én más miatt aggódnék, nem a külsőm miatt.:)


De hogy biztosítsam a pozíciómat, nem a korábbi nő külseje érdekelne, hanem olvasnék sokat, hogy ne ilyen szövegeket fogalmazzak meg:


'nem folyásolja be a jelent és a jövőt.'


Jelenleg- OK, elismerem, rosszmájú vagyok- úgy gondolom, hogy külsőleg te egy bomba nő lehetsz.:)

júl. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%

Ennek több oka is lehet:

1. Nem volt még barátnője 2. Ismer és nem akarja rajta kattogj 3. Nincs túl rajta 4. Nem akar múlttal foglalkozni, stb.


Szerintem jól bele is talált, hiszen vitaforrást keresel.

júl. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
29%
Nem volt előző barátnője. Ha szólna róla, és kérdeznél pár keresztkérdést egyből kiderülne, nem akar nyomingernek tűnni előtted, hogy veled vesztette el meg stb stb stb.
júl. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Miert akarod ennyire tudni? Ha elmondja hogy nagyon jól nézett ki, mit fogsz reagálni? Féltékenykedni fogsz? Mert lehet ezert nem mondja el.
júl. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Mit csinálnál, ha többen lettek volna? Mindre kíváncsi lennél? Felejtsd el a kisebbségi komplexusodat, és örülj a kapcsolatodnak.
júl. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Mint az exem, csak megsúgom baromi idegesítő amit csinálsz....
júl. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!