Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Itteni ismerkedés a téma(?)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itteni ismerkedés a téma(?)

Figyelt kérdés

Veletek volt már olyan, hogy itt, a gyakorin megismertetek valakit, akivel nagyon megvolt a szimpátia, de aztán valami miatt később mégsem lehetett semmi köztetek valamilyen okból?

Mi volt az, ami miatt így alakult?

(Kort és nemet írjatok légyszí!)



júl. 18. 13:12
 1/10 anonim ***** válasza:

30F


Több nővel is beszéltem itt de csak mint kérdés válasz.


Volt egy akivel a nem volt meg az össz hang és nem akart végül találkozni. De lehet hogy nem is jöttem be neki ezért sem volt folytatás de igazából M1.

júl. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Távolság, korkülönbség, férje volt, vagy szimplán a kezdeti vonzalom után alábbhagyott az érdeklődésem.

30/F

júl. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy párja volt vagy csak fellángolás volt a részéről.
júl. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

Volt itt egy hölgy aki rendkívül szimpatikus bolt.


Mondjuk a mai napig nem vagyok biztos benne hogy nő volt e tényleg;)

júl. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Ez gyakori baleset.
júl. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

Párja volt, de azért a figyelmemet, meg a szexuális töltetű üzeneteimet szívesen fogadta és viszonozta is.

A legtöbb nő manapság ilyen.

júl. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Volt, általában azért, mert nem volt meg élőben a "kémia", vagy részemről, vagy kölcsönösen, vagy a másik fél részéről (utóbbi személy ráadásul képtelen volt ezt korrekten, egyenesen megírni...)

30N

júl. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Volt, nem is egyszer: talált magának egy valódi társat (mi sokáig neten leveleztünk); volt, hogy elvileg "ikerláng" voltunk, de idővel más útja lett a másik félnek; van itt 1-2 személy, akivel óhatatlanul priviben mindig összefutunk, de nem lesz semmi sem ebből sem. (F42)
júl. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%

Nemrégiben váltottam pár értelmes, kedves üzenetet egy 40 feletti férfival (én korosztályom). Olyan üdítő volt, ahogy megszólított egy kommentem kapcsán, értelmesen, jó stílussal, választékosan bemutatkozott- nem gondoltam bele többet, jól esett ez már így magában is.

Képet is cseréltünk, még a külseje is megtetszett - nyilván csak ennyi alapján- és még ez is kölcsönös volt.

…a vége az lett, hogy elköszönt tőlem, mert szerinte vállalhatatlanul messze élünk egymástól egy normális ismerkedéshez, amiben azt hiszem benne lettem volna. Normális stílussal tette ezt, csak nekem volt furcsa, mert bőven 100 km alatti távról beszélhetünk, de nyilván meg lehet érteni ezt is.

Itt azért nagyon ritka már az összeszedett, művelt benyomást keltő üzenet is…

júl. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy negyvenes férfivel van ilyen szintű szimpátia. De mivel férjnél vagyok, csak esetlenkedünk a találkozást illetően, hiába szeretnénk mindketten.
júl. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!